Capitalism II, türkçe yamasız oynanmayacak oyunların başında geliyor. Strateji ve ekonomi üzerine kurulmuş bu oyunun türkçe yamasını sizler için hazırladık. Oyun %100 türkçedir. Capitalism II 2019 türkçe yamayı aşağıdaki linkten indirebilir ve bu oyunun keyfine türkçe olarak kolayca varabilirsiniz. Ayrıca oyun hakkında merak ettikleriniz varsa veya oyunu ilk defa duyuyorsanız Capitalism II incelememizi okumanızı tavsiye ederiz.

Capitalism 2 Tr Yama Kurulumu Nasıl Olur?

  • Aşağıda bıraktığımız linkten türkçe yamayı indirin.
  • Rar dosyasını açın ve dosyayı görev yöneticisi ile çalıştırın.
  • Oyunun dilini İngilizce’den Türkçe’ye çevirin.
  • Türkçe yamanız kullanıma hazır.




Capitalism 2 İncelemesi

Ünlü oyun tasarımcısı Trevor Chan tarafından geliştirilen sofistike oyun tasarımı ile Capitalism II, dünyanın dört bir yanından oyun stratejistlerini büyüledi. Bununla birlikte, Capitalism II, I’den oldukça farklı. İlk oyuna göre daha fazla zorluk içermesinin yanı sıra, oyunun dizaynı neredeyse mükemmele yakın! Oyunu öğrenmek için biraz zamana ihtiyacınız olduğu bir gerçek. Bunun için size verilen ipuçlarını takip etmeniz ve bilgi kutucuklarını takip etmeniz yeterli. Oyun hakkında yeterince bilgi sahibi olduğunuz zaman, bireysel senaryolar içeren sorunlarla yüzleşeceksiniz.

İlk başlarda zor bulsanız da aslında oyunun mantığı çok basit. Ürün satın alan, üreten veya hizmet sunan işletmeler oluşturmalısınız. İşiniz büyüdükçe ve para kazanmaya başladıkça, mevcut gelirinizi büyütmek için yeni işler kurabilir ya da kurulu işlerinize daha fazla sermaye yatırabilirsiniz. İlk önce karar vermeniz gereken dükkanınızı nereye inşa etmek istediğiniz. Üst sınıf müşterilere yüksek fiyatlı ürün mü yoksa daha az gelirli müşteriye indirimli ürün mü satmak istiyorsunuz? Satmayı seçebileceğiniz 50’den fazla ürün var. Mevcut ürünlerin birçoğu perakende satış yerinizin yakınında yetiştirilebilir ama bazılarını ithal etmek durumunda kalabilirsiniz.

Olumlu yanları: Tamamen kontrol ve özgürlüğe sahipsiniz – sattığınız ürünleri, paranızı yatırma yöntemlerinizi ve hatta nakliye yöntemlerinizi kendiniz ayarlayabiliyorsunuz.

Çok oyunculu seçenek, arkadaşlarınızla ağ kurmanıza ve rakip işletmeler oluşturmanıza olanak sağlar.

Yaptığınız her işlemin farklı sonuçları vardır ve bu da size saatlerce sürebilecek bir oyun deneyimi sağlar.

Olumsuz yanları: Capitalism II, ekonomi hakkında yeterli bilgiye sahip değilseniz öğrenmesi zor bir oyun.

İlk defa oynayan bir oyuncu için finansal grafiklerin okunması zor olabilir.

Çoğu şehir birbiriyle aynı görünüyor ve sattıkları ürünlerde hemen hemen aynı.

Capitalism 2 Türkçe Yama İndirme Linki 1

şifre: tr

“Capitalism 2 Türkçe Yama – Beklenen Oyun Sonunda Türkçe | %90 Tr Çeviri” hakkında 2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.