Düşük sistemli bilgisayarda popüler oyunları oynamak artık hayal oldu. Yapım şirketlerinin yeni oyun motorlarından çıkan oyunlar dudak uçuklatacak sistem gereksinimleri istiyor. Fakat bu durumun mağdurları için de alternatifler gelmiyor değil. Bu yazımızda da Total War oynamak isteyen fakat sistemi yetersiz kalan oyuncular için çıkmış bir oyunun Türkçe dil desteğini sizinle paylaşacağız. Conquest Medieval Kingdoms Türkçe yama da oyunu Total War’dan daha eğlenceli bir oyun haline getiriyor.

Conquest Medieval Kingdoms TR Yama

Conquest Medieval Kingdoms TR yama oldukça detaylı bir çalışma oldu. Oyunda çevrilmesi gereken o kadar çok ince dataylar vardı. Conquest Medieval Kingdoms da Total War gibi tam bir detaylar oyunu. Conquest Medieval Kingdoms’ de ilerlemek istiyorsanız detaylara dikkat etmeniz gerekiyor. Pek çok ince parametre oyundaki konumunuzu olumlu olumsuz etkliyor. Bu parametreleri de bilmediğiniz bir dilde takip etmek neredeyse imkansız. Total War tarzında oyun oynamak isterken ne yaptığınızı bilmediğiniz ve rastgele hamlelerde bulunuduğunuz bir noktaya gelebilirsiniz. Bu da oyun zevkinizi dibe çekecektir. Türkçeyamaci ekibi olarak bu parametleri rahatça takip edebilmeniz ve oyun zevkini zirveye çıkarabilmeniz için Conquest Medieval Kingdoms Türkçe yama paketini hazırladık.

Bu paketle bütün parametreleri takip edebilecek ve ilerleyişinizi en ince ayrıntısına kadar hesaplayabileceksiniz.
Oyundaki diğer önemli nokta soylularla olan ilişkiniz. Soylu bağlantılarınızı takip edebileceğiniz oldukça kullanışlı bir menü var. Fakat İngilizce bilmiyorsanız bu menü sizin için pek kullanışlı sayılmaz.
Soylularla ilişkinizi oyun boyunca attığınız adımlar belirler. Basit bir örnek verecek olursak bir soyluyla ters düştüğünüzde o soyluyla arası bozuk olan diğer soylu kişilerle ilişkiniz olumlu yönde değişim gösterir. Bunun haricinde açtığınız savaşlar kullandığınız lejyonlar, gönderdiğiniz hediyeler… bunların hepsi ilişkileriniz etkiler. Bu paneli rahatça kontrol etmek ve ilişkileriniz dengede tutmak için Conquest Medieval Kingdoms TR yama paketini mutlaka indirin.

Conquest Medieval Kingdoms Türkçe Yama Neleri Çeviriyor

⦁ Öncelikle kaba bir hesap yapacak olursak Conquest Medieval Kingdoms Türkçe yama oyunu yüzde doksan oranında dilimize çeviriyor.
⦁ Oyunun başındaki eğitici simülasyonunun tamamını,
⦁ Anamenü ve bütün alt menüleri,
⦁ Kaynak panelindeki bütün detayları,
⦁ İlişkiler panelini,
⦁ Bütün diyalogları,
⦁ Ülkeler arası bütün yazışmaları,
⦁ Danışman tavsiyelerini
Conquest Medieval Kingdoms TR yama ile Türkçeye çevirebilirsiniz.

Conquest Medieval Kingdoms Nasıl Çalışır?

Türkçe yamalarda genellikle karşılaşılan hatalarla bu yamada da karşılaşabilirsiniz. Fakat sakin olun ve çözüm yollarını deneyin. Örneğin tükçe karakter konusunda yaşanan sıkıntıların çözümü çok basit. Yamayı kurduktan sonra oyunun ayarlar kısmına gelin ve buradan dil seçeneği olarak Türkçeyi seçin. Bu işlemi yapmadığınız takdirde ş,ğ,ü,ç,ö gibi güzel Türkçemize ait karakterlerin görüntülenmesinde sorun yaşarsınız.

Şifre: tryama

“Conquest Medieval Kingdoms Türkçe Yama – Son Versiyon Testi Yapıldı” hakkında 1 yorum

  1. Power And Revolution 2021 Türkçe Yama İsteği

    Oyun muazzam bir şekilde realistik. Günümüz devletlerinde ki gibi politika yapıyorsunuz İstihbarat teşkilatından tutun ülkenin döviz kurundan, enflasyonundan tutun herşey çok gerçekçi. Oyunlarda fazla diyalog yok çevrilecek tek şey menülerdeki yazılar. Ama ingilizcesi ileri olduğu için yamaya ihtiyaç duydum desteğinizi bekliyorum ayrıca oyunun gerçekten hayranı baya var uzun senedir çıkmıyor ve umutla bekliyoruz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.