Türkçe yamacı ailesi olarak bir oyunun yamasını yapmadan önce iyice araştırıyor ve sizlerin ihtiyaç duyduğu oyunları bulmaya çalışıyoruz. Bu sefer ise Crisis In The Kremlin Türkçe Yama ile karşınızdayız. Oyunun 1991 yılında piyasaya sürüldüğünü bilsek de, hala doğru düzgün bir türkçe yaması olmadığını gördük ve Crisis In The Kremlin Türkçe Yamayı biz hazırladık. Strateji oyunları için bir vazgeçilmez olan türkçe yamadan sizleri mahrum bırakmak istemedik. Crisis In The Kremlin Türkçe yamamızı kurulumuyla birlikte aşağıda bulabilirsiniz. Ayrıca oyun ile ilgili detayları hatırlamıyorsanız aşağıda ayrıntılı bir inceleme yaptık, göz atabilirsiniz.

Crisis in the kremlin türkçe yama kurulumu aşağıda anlatılan yollar ile yapılmalı. Kullanacağınız setup dosyası otomatik olarak tüm dosyaları gerekli yerlere yükleyecek ve oyununuz türkçe olacaktır.

Crisis In The Kremlin Oyun İncelemesi

Crisis In The Kremlin oyununda, 1985 yılının ekonomik ve politik çalkantılarının ortasında, Sovyetler Birliği’nin yeni bir diktatörünün kontrolünü ele geçiriyorsunuz. İmparatorluğun çökmemesi için finans dâhil birçok çeşitli devlet organizasyonunu yönetmelisiniz. Siz ülkeyi yönetirken karşınıza karar vermenizi gerektiren kriz durumları çıkacak. Karşınıza çıkacak ilk krizler tarihte yer alan krizlerdir, örneğin Çernobil nükleer felaketi gibi. Daha sonra ise geliştiricilerin eklediği kurgusal krizlerle yüzleşeceksiniz.

Karakter Tipleri:

Yenilikçi

Yenilikçi aday ılımlı bir politika izlemek isteyenler için uygundur ve SSCB’nin tarihi lideri Mikhail Garbaçov’u temsil eder. Bu pozisyonu seçmek, tüm gruplara karşı tarafsız bir duruş sağlayacaktır. Başlangıç seviyeleri için uygun bir tercih olabilir.

Milliyetçi

Milliyetçi aday radikal bir başlangıç pozisyonudur ve 1980’lerde muhalefeti Sovyet Komünist Partisine götüren ve Rusya Federasyonu’nun ilk başkanı olan Boris Yeltsin’i temsil etmektedir. Olaylarda milliyetçi seçeneklerin seçilmesi genellikle doğu blok ittifakının daha hızlı çökmesine ve cumhuriyetlerin bölünmesine ilişkin sorunlara yol açacaktır. En zor başlangıç seçimlerinden biridir.

Muhafazakâr

Muhafazakâr aday, gerici bir hükümet politikası izler ve Sovyet Komünist Partisinin muhafazakâr lideri Yegor Ligachev tarafından yönetilir. Bu seçeneği seçtiğinizde KGB ile iyi ilişkiler kurabilirsiniz. Her ne kadar bu başlangıçta en kolay seçenek olsa da, zamanla olaylarda sert komünist seçeneklerin seçilmesi Sovyet ekonomisine zarar verecektir.

Ekonomi

Her takvim yılının sonunda Sovyet Bütçesini değiştirmeniz gerekir. Harcamanız gereken miktar ekonominizin duruma bağlı olarak değişecektir. Ancak oyunun başlangıcında itibaren tüm bakanlıklarınızı yürütmeye devam etmek için giderek daha büyük krediler almak zorunda kalabilirsiniz. Halkınızın sizi sevmesi ülkeye getireceğiniz refah seviyesine, temel ihtiyaçlarla ilgili çıkan sorunları nasıl yönettiğinize bağlı olarak değişecektir. Bu yüzden karşınıza çıkan krizlerde akıllıca davranmalısınız.,

Crisis İn The Kremlin Tr Yama Link 1

Crisis İn The Kremlin Tr Yama Link 2

Şifre: tr

“Crisis İn The Kremlin Türkçe Yaması -YENİ VERSİYON” hakkında 1 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.