Definitely Not Fried Chicken Türkçe yamasını kurması ve indirmesi çok kolay. Doğrudan setup yardımıyla Definitely Not Fried Chicken Türkçe yamayı kurabilir ve oyunun ana menüsünde yer alan seçenekler kısmından Türkçe dil seçeneğini aktifleştirebilirsiniz.

Definitely not Fried Chicken Türkçe Yama Nasıl Kurulacak?

Definitely Not Fried Chicken Türkçe yamayı indirdikten sonra aşağıda yer alan kurulum talimatlarını takip ediniz. Böylelikle Türkçe dil dosyalarını başarıyla kurmuş olacaksınız.

Definitely Not Fried Chicken Türkçe yamasını indirdikten sonra masaüstünde yama için bir klasör oluşturun. Bu klasörün içine indirmiş olduğunuz rar dosyasını taşıyın.

DNFC_TRDilKurulumu.rar isimli dosyaya sağ tıklayın ve buraya çıkart seçeneğini işaretleyin.

Rar içindeki dosyaları çıkartma sırasında sizden şifre isteyecektir. Şifre: tryama

Klasörün içine çıkartmış olduğunuz Definitely Not Fried Chicken Türkçe yaması kurulum aracına sağ tıklayın ve yönetici olarak çalıştırı işaretleyin.

Eğer kurulum dosyası, bilgisayarınızın Firewall sistemi tarafından engellenirse, Firewall’ı kısa süreliğine devre dışı bırakın ve kuruluma devam edin.

Kurulum tamamlandıktan sonra oyuna giriş yapın.

Oyunun giriş ekranında yani ana menüsünde bulunan “Settings” isimli başlığa tıklayın ve buradan oyun dilini Türkçe olarak ayarlayın.

Uyarılar:

Definitely Not Fried Chicken Türkçe dil dosyaları ayrı olarak kurulur. Oyunun İngilizce versiyonunu engellemez veya bozmaz. Türkçe yamayı beğenmezseniz tekrar seçenekler kısmını kullanarak oyunun dilini İngilizce’ye çevirebilirsiniz.

Türkçe çeviri yapılırken yapay zekadan destek alınmıştır. Ancak zaten oyunun içerisinde diyalog ve hikaye barınmadığı için daha ziyade teknik çeviri yapılmıştır. Bu konuda da yapay zeka çeviri araçları iyi sonuç vermektedir.

Definitely Not Fried Chicken Nasıl Bir Oyun?

Definitely Not Fried Chicken oyuncuyu şaşırtan bir sürpriz içeren işletme yönetimi simülasyonudur! İşin her iki tarafını da yöneterek ilaç “aslında ilaç değil de anladınız siz onu :)” ticaretinizi meşru cepheler aracılığıyla büyütün. Yeni “işletmeler” edinin, yeni müşterilerle tanışın, daha etkili narkotikler geliştirin, çok para kazanın ve bir şehri harabeye çevirin! Kazandığınız kara parayı aklamak için kurduğunuz legal işletmelerle şehirdeki etkinizi arttırın. Eğer yönetim-iş simülasyonu tarzı oyunları seviyorsanız muhakkak buna da bir göz atmanızı öneririm. Sadece düz işletme yönetmek yerine hem kirli işler çevirip hem de legal işletmeleri yönetebilmek oynanış çeşitliliğini arttırmış ve oyuncuya çok daha eğlenceli bir oyun sunmuş.

Şifre: tryama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.