Dyson Sphere Program Türkçe yama heycanla yaptığımız bir çeviri oldu. Oyunun geniş dünyasını ve sınırsız kaynak çeşidini görünce hem oynamak hem de çevirmek için sabırsızlandık. Oyun gelecekte geçse de aslında günümüzde planlanan bir projeyi konu alıyor. Dyson Sphere Program’ ı temel olarak; İcat edilen bir panel sayesinde yıldızlardan enerji elde etmeyi hedefleyen bir uzay programı. Şu an için sadece planlama ve teori noktasında olsa da oyun bu projeyi hayata geçirmiş gibi görünüyor. Amacımız bu panelin yapımında kullanılmak üzere kaynak toplamak. Kaynakları uzayda kapsülle seyahat ederek topluyoruz. Gezegenler arası seyahat ederken yönettiğimiz robotun da bakımlarını bu kaynaklardan sağlamamız gerekiyor. Temel olarak hayatta kalma oyunlarına da benzerlik gösteren oyunda farklı kaynakları bir araya getirerek yeni materyaller üretebiliyoruz. Ürettiğimiz bu materyaller oyunda çok işimize yarıyor. Oyunun menü tasarımı ve kullanımı oldukça rahat. Fakat kaynakları birleştirip materyal ürettiğimiz kısım Dyson Sphere Program TR yama desteği olmadan biraz zorlayabiliyor.


Oyunun geliştirme ve yapım sürecinde sadece beş kişinin çalıştığı söyleniyor. Bu kulaktan dolma bilgiyle oyuna karşı ön yargınız olmasın. Oldukça detaylı ve geniş kapsamlı bir oyun. Eğer bu söylenti doğruysa da bu beş kişiyi kesinlikle tebrik etmek gerek çünkü Dyson Sphere Program Türkçe yama hazırlanırken biz daha kalabalıktık.

Dyson Sphere Program Türkçe Oynama ve Kurulum

Dyson Sphere Program Türkçe çeviri oyunu %80 oranında Türkçeleştiriyor. Bu da materyal üretim kısmında yaşayabileceğiniz aksaklıkları engelleyecektir. Oyun içerisinde kullanılan bazı kavramların dilimizde karşılığı dahi yoktu. Uzay bilimi terimlerinden oluşan bu kelimeler için ekstra çaba sarfetmemiz gerekti. Kelimelerin yerine daha anlaşılır terimler yazdık. Özellikle materyal üretim kısmında Dyson Sphere Program TR yama çok büyük bir kolaylık sağlayacaktır. Eğer oyuna başlayıp sevdiyseniz ama yabancı dil yetersizliğinden pek bir ilerleme kaydedemediyseniz Dyson Sphere Program Türkçe oyna.

Dyson Sphere Program Türkçe Çeviri Hakkında

Dyson Sphere Program Türkçe yama ile oyun menüsü ve alt menüler tamamen dilimize çevrildi. Oyun talimatları, ruhunu kaybetmeden Türkçe yamalandı. Oyunda anlam karmaşası yaşamamanız için birden fazla kez yama test edildi. Ayrıca dış ses tarafından verilen ve altyazısı bulunmayan talimatlar için altyazı özelliği eklendi. Dyson Sphere Program Türkçe yama desteği ile daha anlaşılır ve oynanabilir bir oyun haline geldi. Uzayda geçen ve anlaması zor olan bir oyunu bir de bilmediğiniz bir dilde oynamaya çalışırsanız işin içinden çıkamazsınız. Bu sebeple Dyson Sphere Program Türkçe oynamanızı şiddetle tavsiye ederim. Dyson Sphere Program Türkçe yama oyunu büyük oranda Türkçeye çeviriyor.

Dyson Sphere Program TR Yama Hakkında Sık Sorulanlar


Dyson Sphere Program TR yama ile yaşayacağınız tek problem Türkçe karakterlerin hatalı görünmesidir. Bunun da çözümü çok basit. Oyun menüsü içerisinde dil seçeneğini Türkçe yapın. Ve tam randıman alabilmek için altyazıları aktif hale getirmeyi unutmayın.

Dyson Sphere Program Türkçe Yama Link1

Dyson Sphere Program Tr Link2 (Alternatif)

Şifre: tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.