Evil Genius 2 World Domination Türkçe yama bir efsanenin dönüşünü müjdeliyor. Rebellion tarafından yayınlanan serinin ilk oyunu oyuncular tarafından çok sevilmişti. Konusu, oynanışı ve karakterleriyle döneminin en orjinal oyunuydu. Aradan geçen uzun yılların ardından yapımcılar Evil Genius efsanesini hortlatmak istedi. Oyun henüz piyasaya çıkmadan inceleme puanları paylaşıldı. Oyunu inceleyen saygın medya kuruluşları değerlendirmelerini kullanıcılara duyurdu. Evil Genius 2 World Domination’ ın ortalama inceleme puanı 78′ di. Bu puan bir strateji ve simülasyon oyunu için oldukça yüksek. Bu da oyuncuları biraz daha heyecanlandırdı. Geçtiğimiz yıl duyrulan oyun sonunda Steam’ de yayınlandı. Biz de hem bu hortlayan efsaneyi oynamak için hem de Evil Genius 2 World Domination Türkçe yama paketini hazırlamak için kolları sıvadık. Önce yeni oyundan bahsedelim sonrasında da Evil Genius 2 Türkçe yama için bazı bilgilendirmeler yapalım.

Evil Genius 2 World Domination Türkçe Yama


Evil Genius 2 World Domination Türkçe yama bugüne kadar hazırladığımız en zor yamaydı. Tam bitti dediğimiz anda karşımıza çevirmemiz gereken binlerce kelime daha çıkıyordu. Fakat sonunda Evil Genius 2 Türkçe yama da biten yamaların arasında yerini aldı. Yukarıda da bahsttiğim gibi Evil Genius inanılmaz ayrıntılı bir oyun. Oyun içinde bilmeniz gereken çok şey var. Sağdan soldan sürekli bilgilendirme baloncukları çıkıyor. Bu baloncuklar oyunu öğrenmenizin tek yolu. Evil Genius 2 World Domination Türkçe yama ile bütün bilgilendirme baloncukları Türkçe oluyor. Ayrıca oyun içinde bazı dialoglar da var. Örneğin bir anda bir işçinizle konuşmaya başlıyorsunuz. İşçilerinizin inşaat süreciyle ilgili verdiği bilgiler çok önemli. Ayrıca işe yeni birini alırken de yine dialog ekranına geçiş yapıyorsunuz. Bu ekran da Evil Genius 2 World Domination Türkçe yama ile tamamen Türkçeye çevriliyor.

evil genius 2 türkçe yama

Evil Genius 2 World Domination Türkçe Oyun Hakkında


17 yıl aranın ardından gelen Evil Genius 2 World Domination’ da tabiki de pek çok yenilik yapılmış. Bu yeniliklerden bahsetmeden önce Evil Genius oyununu yeni duyan oyun severlere kısa bir bilgilendirme yapmamız gerekebilir. Evil Genius’ ın ilk oyununun çok orjinal olduğunu söylemiştik. Peki neydi Evil Genius ‘u bu kadar orjinal ve özgün yapan. Öncelikle döneminde kötü adamı oynayabileceğiniz ilk ve tek oyundu. Ki günümüzde dahi buna pek rastlamıyoruz. Ayrıca oyunun karakterleri benzersizdi. Herkesin ikinci dünya savaşı oyunları yaptığı ya da Ortaçağ konulu strateji oyunları oynadığı bir dönemde Evil Genius son derece renkli karakterler barındırıyordu. Uşaklar, ajanlar, tuzaklar ve daha pek çok içeriğiyle Evil Genius dönemine göre fazla marjinaldi. Egzotik bir adada kötü işlerinizi yönetebileceğiniz ve devlet güçlerinin bulamayacağı bir üs inşa etmeye çalışıyordunuz. İnşaat sürekli devam ederken siz büyüyen ve günden güne nüfusu artan bu adanın diktatörü konumuna yükseliyordunuz. Ve bütün bunların yanında oyun bir de komikti.

Evil Genius 2 World Domination türkçe çeviri

Evil Genius 2 Türkçe yama ‘ya çok ihtiyaç duyulacağını oyun henüz inceleme aşamasındayken tahmin etmiştik. Çünkü birinci oyunda çok detay vardı. Ekranın her yerinde farklı işlevlerleri olan butonlar oyuncuları zorlayabiliyordu. İkinci oyunda bu düzeltilir diye umuyorduk fakat Evil Genius 2’ de de çok fazla yazı var. Ekranın her yerinden yeni bilgilendirmeler geliyor. Sürekli yeni özellikler çıkıyor. Bu, oyunu öğrenme ve oyuna alışma sürecini biraz uzatıyor. Fakat Evil Genius 2 World Domination Türkçe yama bu süreyi kısaltmak için hazırlandı.
Oyuna gelen yeniliklerden bahsedecek olursak öncelikle Evil Genius’ un kazandığı yeni görünümü çok sevdiğimi söylemeliyim. Oyunun karanlık-eğlenceli yapısını çok iyi yansıtıyor. Yeni oyunda da egzotik bir adada kötü adam olma hayallerini gerçekleştirmeye çalışıyorsun. Bu adada gizli sığınaklar ve çeşitli işlevlerde odalar inşa edebiliyorsun. Sadık çalışanların minyonları işe alabilir, güçlü uşakları eğitebilirsin. Ayrıca adada bir hava üssün var. Bu şekilde dünya sahnesinde de boy göstebilirsin. Forces of Justice’den gelecek olası saldırılara karşı üssünüzü savunabilecek ve dünyaya mesaj vereceksiniz.

Evil Genius 2 World Domination türkçe indir

Evil Genius 2 World Domination’ a gelen en çarpıcı yenilik ise oyunda dört farklı kötülük dehasını canlandırabiliyor olmanız. Bunlara da bağlı dört faklı senaryoyu oynayabiliyorsunuz. Son olarak da bu sefer oyuna üç farklı ada eklemişler.

Türkçe Yama Kurulumu Hakkında:

Bildiğiniz gibi yamalarımızın kurulumu hazırladığımız setup dosyalarıyla otomatik olarak yapılmaktadır. Eğer otomatik kurulumda sıkıntı yaşarsanız lütfen manuel seçeneğiyle kendiniz kurun.

Evil Genius 2 World Domination Türkçe Yama Link1

Evil Genius 2 World Domination TR YAMA Alternatif Link

Şifre: tryama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.