Farthest Frontier Türkçe yamasını indirmeden önce kurulum notlarına göz atmanızda fayda var. Türkçe çeviri projesinde yer alan arkadaşlarımızın adlarını sizlerle paylaşmak istiyoruz. Tamamen ücretsiz olarak bu yamayı paylaştıkları için kendilerine teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Yama Proje Yönetici:
Seyit Tamyürek
Çevirmenler:
Ozan Yılmaz
Faruk Yenidoğan
Korsan Sürüme Uyarlama:
Alien1

Farthest Frontier Türkçe Yama Notları:

Farthest Frontier Türkçe yaması oyunun v0.8.1a sürümüyle uyumlu yapılmıştır. Bu oyunun çıkmış en son sürümüdür. Eski sürümlerde denenmemiştir. Muhtemelen oyunun eski sürümlerinde de çalışacağını düşünüyoruz. Eğer test ederseniz ve çalıştığını onaylarsanız yorum olarak bize yazın. Konuya bu bilgileri de ekleriz.

Türkçe yamanın kurulumu sunucu üzerinden gerçekleşir. İnternet hızınıza bağlı olarak kurulum süresi 7-8 dakikaya ulaşabilir. Lütfen Farthest Frontier Türkçe yamasının yükleme işleminin tamamlanmasını sabırla bekleyin. Kurulumu yarıda keserseniz yama dosyaları bozulabilir ve manuel olarak dosyaları onarmanız gerekir.

Farthest Frontier Türkçe yamasıyla ilgili geri bildirimlerinizi [email protected] adresine gönderebilirsiniz. Mail başlığında, parantez içine alarak yamayı kullandığınız oyunu belirtin. Örnek: Altyazıların görüntülenmemesi (Farthest Frontier)

Giriş kısmında hikaye başlangıcını anlatan diyalogları Türkçe’ye çevirmiştik. Fakat yamaya son halini verirken buradaki yazılar bozulmuş. Çok vaktimizi alacağı ve oyunda hikaye pek önemli olmadığı için bu kısmı tekrardan düzeltmekle uğraşmadık.

Farthest Frontier Türkçe Çeviri Projesi

Farthest Frontier Nasıl Bir Oyun?

Farthest Frontier, bir koloni simülasyon oyunudur. Bir grup göçmenin lider olarak, uzak bir diyara koloni kurup sıfırdan bir toplum inşa etmeye çalışırsınız.

Oyuncular, kaynakları toplamak, binalar inşa etmek, ürünleri yetiştirmek ve hayvanları beslemek gibi çeşitli görevleri yerine getirerek kolonilerini büyütmeleri gerekiyor. Ayrıca, diğer zorluklarla da başa çıkmaları gerekiyor, örneğin kötü hava koşulları, hayvan saldırıları ve diğer doğal afetler.

Farthest Frontier’da, oyuncuların kararları, koloninin gelişimini etkiler. Oyuncular, kaynakların ne kadarını hangi amaçlar için kullanacaklarını, hangi binaları inşa edeceklerini, hangi ürünleri yetiştireceklerini ve hangi stratejileri kullanacaklarını belirleyerek kolonilerini geliştirmeye çalışırlar.

Oyun, çekici grafikleri ve sürükleyici oynanışı ile dikkat çeker. Özellikle grafikler son derece gerçekçi ve huzur verici bir atmosfer sağlıyor. Bu sayede oyunun başında saatlerin nasıl akıp gittiğini anlamıyorsunuz. Ayrıca, tarihi olarak doğru bir ortamda geçiyor ve oyuncular, geçmişte nasıl bir koloni kurulduğunu deneyimleyebiliyorlar. Farthest Frontier, koloni simülasyon oyunlarını sevenler için eğlenceli bir seçenek olabilir.

Şifre:tryama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.