Freeman Guerrilla Warfare Türkçe yama ikinci versiyonunu çıkarttık. İlk çıkarttığımız versiyonun çalışmasında bazı sıkıntılar vardı ve oyundan atıyordu. Lakin yeni çıkan freeman guerrilla warfare Türkçe yama ile tüm bu problemler çözüldü. Bu yeni freeman warfare tr yamada herhangi bir oyundan atma hatası bulunmamakta.

Freeman Guerrilla Warfare Türkçe yamanın kurulumunu hemen aşağıda sizler ile paylaştığımız görselde anlattık. Freeman guerrilla tr yamayı kurarken lütfen bu görseldeki aşamaları izleyiniz. Hata ile karşılaşmamak için Türkçe yamayı anlattığımı şekilde kurmanız önemli.

Freeman: Guerrilla Warfare Oyun İncelemesi

Freeman: Guerrilla Warfare, destansı sandbox haritası ve ortaçağ savaşlarıyla bilinen ‘’Mount and Blade’’ ile takım taktikleri ve ekip çalışması ile öne çıkan ‘’Arma’’ oyunlarının çok iyi bir birleşimi. Oyundaki ana hedef, oyun haritasının etrafına dağılmış 12 kasabayı ele geçirmek ve elde tutmaktır. Bunu, hükümetinde zayıf olduğu bu dönemde asilerden ve gönüllülerden oluşan bir ordu toplayarak yapıyorsunuz. Ordunuzu terörist örgütlere, haydutlara ve hedefleri sizinle rekabet etmek olan diğer isyancı gruplara karşı yönetmelisiniz. Fazladan bir birlik toplamak isterseniz, bu sizi çok zorlamaz. Nakit paranız varsa dağınık kasabalardan birine girip işe alım menüsüne tıklayarak bir takım seçebilirsiniz. Temel silahlı gönüllüleri işe almak daha ekonomiktir, ancak fazladan para ödeyebiliyorsanız makineli tüfek kullanan bir takım da satın alabilirsiniz.

Oyunun başında para kazanabilmenin ilk ve tek yolu yağmacılar grubuna saldırmak ve haydutları yağmalamaktır. Oyuna, yağmacılıkta ve daha fazla nakit elde etmede çok yararlı olacak silahlı bir gönüllü ekibi ile başlıyorsunuz. Ekibinizi öldürmemeye dikkat edin, aksi halde yalnız ve sayıca az olacaksınız. Daha sonra kendinize bir takım satın almak için tüm yiyeceklerinizi satarken bulabilirsiniz. Oyunda iki tür çatışma türü var. İlki ordunuzla diğer haydutlar veya küçük birlikler arasında geçen, ordu sayınızın önemli olduğu çatışmalar. Diğer çatışma ise siz bir kasabaya saldırdığınızda başlıyor ve burada kullandığınız taktiklerde oldukça önem kazanıyor.

Ordunuz ve teröristlerle mücadele oyunu gerçekçi yapan en önemli unsurlardan. Örneğin, ordunuzdan biri vurulduğunda hemen geri dönüp siper bulmaya ve ateş etmeye devam etmeye çalışıyor. Grafikler çok muhteşem olmasa da idare eder. Ağaçlar ve kayalar yeterince gerçek görünüyor ve bir asker vurulduğunda, havalı görünen ince bir kırmızı sis çıkıyor. Ses tasarımı da çok özel değil, ancak savaş sırasında çıkan sesler yine de atmosfere katkıda bulunuyor.

Türkçe Yama Linki 1

Türkçe Yama Linki Alternatif

Şifre: tr

Not: Orjinal oyunda da çalışmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.