Gears Tactics Türkçe Yama herkesten önce bizim sitemizde yayında. Yoğun istek üzerine hazırladığımız Gears Tactics Türkçe yama %100 full Türkçe dil desteği sağlamaktadır. Oyunun ara yüzü, ara sahnelerdeki hikâye anlatımı, karakter özellikleri, oyun ayarları da dâhil tüm oyun Türkçedir. Gears of War serisinin sonuncu oyunu Gears Tactics maalesef kendiliğinden Türkçe dil desteği sağlamıyor ve oyun serisi sevenler Gears Tactics çıktığından beri Türkçe yama bekliyordu. İşte beklenen oldu ve yoğun çalışma sonrası ilk kez Gears Tactics Türkçe yamayı tamamen bitirilmiş şekilde bizim sitemizde bulabilirsiniz

Gears Tactics Türkçe Oyun İncelemesi

Artıları:

  • Strateji ve taktiksel oyun türüne yeni başlayanlar için öğretici
  • Oyun serisinin hayranlarını memnun edecek düzgün hikâye anlatımı
  • Düşman karakterleri ve tanıtımlarının etkileyiciliği
  • Sinematik ara sahneler ile hikâye sunumu

Eksileri:

  • Türün sıkı takipçileri için yeterli derinlik içermemesi

Platform: Xbox One, Pc

Tür: Strateji

Geliştiriciler: Splash Damage/The Coalition

     Gears of War serisinde, 2006’da piyasaya sürülen ilk oyundan bu yana yıllar içinde birkaç gelişme olsa da,  temel oyun mekaniği nispeten aynı kaldı. Seri, hayranlarının taptığı üçüncü şahıs, vahşet ağırlıklı bir nişancı oyunuydu ancak şimdi Splash Damage ve The Coalition bugüne kadar kullanılmış olan mekaniği alıp başka bir boyuta taşıdılar ve X-COM formülünü Gears Tactics’e uyguladılar. X-COM’a aşina olmayanlar için; düşmanları olabildiğince hızlı ve hassas bir şekilde alt etmek için her karakterin hareketlerini / eylemlerini kontrol ettiğiniz sıra tabanlı bir taktik nişancı oyunudur. Gear Tactics tüm bu özellikleri alıyor ve severek oynadığınız Gears of War serisinin hikâyesi, karakterleri, görselleri ve ses tasarımlarıyla birleştiriyor.

Gears Tactics’de her karakter için genellikle 3’e kadar aksiyon puanları kazanırsınız ve bu üç puanı hareket ve ateş etmek, el bombası atmak ya da seviye atlamak için kullanırsınız. Seviye atlayarak yeni yetenekler kazanırsınız ve bu sayede karakterinizi dilediğiniz gibi geliştirebilirsiniz. Oyunda 5 seviye var; Destek, öncü, keskin nişancı, baskın ve izci. Ayrıca her seviyenin getirdiği kendine has silah ve yetenekler mevcut.  Yetenekler dışında, birliğinizin silah ve zırhlarını da geliştirebilir, görsel olarak iyileştirebilirsiniz. Oyun içinde sandıklar bularak ve / veya görevleri ve yan hedefleri tamamlayarak yeni teçhizatlar elde edebilirsiniz. Bulduğunuz zırhların yaygın, nadir, destansı ve efsanevi olup olmadığını anlamak için renk kodlarına bakabilirsiniz.

Gears Tactics, oyun serisinin başarısını bozmuyor ve strateji oyunları arasındaki yerini korumaya devam ediyor. Sinematik ara sahneler, kullanıcı ara yüzü, modelleme ve dövüş teknikleri ile Gears Tactics bizlerden 10 üzerinden 9 puanı alarak oldukça iyi bir sıralamayı hak ediyor.

Gears Tactics TR Yama Kurulum Dosyası Link1

Gears Tactics Türkçe Yama Link2

Şifre: tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.