Insurmountable TR yama için istekte bulunan takipçilerimize müjde. Çok ses getirmese de eleştirmenlerden neredeyse tam puan alan Insurmountable için hazırladığımız yama sonunda bitti. Bu özgün ve benzersiz maceraya yabancı kalmamanız için ekibimiz yine sıkı çalıştı. Bu oyundan haberdar olan fakat Türkçe dil seçeneği olmadığı için oynayamayan takipçilerimiz artık Insurmountable’ ı tadını çıkarta çıkarta oynayabilir. Insurmountable’ dan haberi olmayan ve ilk defa bu yazıda adını duyan takipçilerimiz de Insurmountable incelememizi okuyarak bu oyun hakkında fikir saihibi olabilir.

Insurmountable Türkçe Yama

Daha önce pek çok macera oyununu inceledik ve yamalarını paylaştık ama Insurmountable çok farklı bir oyun. Özgün mekanikleriyle sanki bu alanda yıllardır aranan ama akıllara gelmeyeni yapmışlar. Bu yeni karakter yönetim sistemine yabancı olsak da alışması çok kolay. Oyun içerisinde kısa bir süre geçirdikten sonra yıllardır kanser eden mekaniklerle değil de Insurmountable mekanikleriyle oyun oynuyormuşuz gibi oluyor. Fakat yine de oyun başındaki eğiticiye dikkat kesilmekte fayda var. Bu eğiticide karakter yönetimi, kamera açıları, dikkat edilmesi gereken barlar ve oynanışa dair pek çok bilgi İngilizce olarak veriliyor. Insurmountable Türkçe yama indirerek de bu eğiticiyi Türkçe yapabilirsiniz.
Insurmountable’ ın bir de garip bir hikayesi var. Yıllara önce bir anda ortaya çıkan esrarengiz bir dağa tırmanmaya çalışıyoruz. Bu öyle kolay bir süreç de değil. Tırmanış boyunca örnekler toplayıp bu dağın sırrını çözmeye çalışıyoruz. Dağın hikayesi oyun içerisinde ara ara anlatılıyor. Hikayeden geri kalmamak için Insurmountable Türkçe yama paketini indirebilirsiniz.

Insurmountable Türkçe yama en çok parametreleri takip etme konusunda size yardımcı olacak. Oyundaki en kritik nokta parametreler. Dört temel parametre var. Bunlar; oksijen, akıl sağlığı, enerji ve sıcaklık. Maceranız boyunca yapacağınız her eylem bun parametrelerden birini olumlu ya da olumsuz etkileyecek. Bir eylemi gerçekleştirmeden önce çıkan açıklamada bununla ilgili bilgiler yazıyor. Bu bilgileri Insurmountable TR yama indirerek ana dilimize çevirebilirsiniz.

Insurmountable ve İlginç Hikayesi

Insurmountable son derece ilginç hikayesiyle oyuncuların beğenisine sunuldu. Son derece normal bir dünyada okyanusun ortasındaki ıssız bir adada bir anda esrarengiz bir dağ yükseliyor. Bu olayın ilk yıllarında bir grup bilim insanı dağın zirvesine çıkıp araştırmalarda bulunuyor. Dağ ile ilgili yeni fikirleri oluşmaya başlamışken grupla iletişim kesiliyor ve onlardan bir daha haber alınamıyor.
Biz de bu dağı keşfetmek, sırlarını çözmek ve bilim insanlarının başına gelenleri öğrenmek isteyen bir maceraperesti yönetiyoruz. Oyuna başlarken maceracınızın türünü seçebilirsiniz. Burada yapacağınız seçim oyun boyunca dikkat etmeniz gereken parametrelerin durumunu etkileyecek.
Her maceraperest türüyle ilgili açıklama seçim ekranındaki kutucuklarda yazıyor. Hangi maceraperestin hangi parametreyi daha verimli kullandığı, hangi özelliklerinin ön plana çıkıp ne fayda sağlayacağını bu alanda bulabilirsiniz. Bu kutucuklardaki özellikleri Türkçeye çevirmek için Insurmountable TR yama paketini indirebilirsiniz.

Insurmountable TR Yama’yı Nasıl Kurabilirsiniz?

Insurmountable Türkçe Yama İndirme Linki

Insurmountable TR yama için alternatif link

Rar şifresi: tr

“Insurmountable Türkçe Yama – Güncel Dil Desteği” hakkında 1 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.