IXION Türkçe yaması “ace2cea” isimli üyenin katkılarıyla oluşturulmuştur. Yalnızca iki kişinin yaptığı bu yama çalışmasının test süreci hala devam etmektedir. Şuan da IXION Türkçe yamasının test sürümünü paylaşıyoruz. Yamayı kullanıp bizlere vereceğiniz geri dönüşler sayesinde final versiyonunu çıkartmaya çok daha hızlı yaklaşırız.

IXION Türkçe Yama Projesi Geliştirici Notları:

Ana menüdeki çeviriyle ilgili garip bir sıkıntı var. Menü bazen İngilizce bazense Türkçe olarak açılıyor. Kritik bir hata olmadığı için üstüne eğilmedik. Yeni paylaşacağımız IXION Türkçe yama sürümlerinde bu hatayı gidereceğiz.

Yama kurulumundan önce oyunun dosyalarını kesinlikle yedekleyin. Olası bir hata alırsanız veya save dosyanız bozulursa sorumluluk kabul etmiyoruz.

Türkçe çeviriyi iki kişi yapmıştır. Bundan dolayı yamada aksalıklar yaşanabilir. Sizden anlayışla karşılamanızı rica ediyoruz. Denk geldiğiniz hataları bizimle paylaşırsanız yamanın hatalarını daha hızlı çözebiliriz.

Giriş menüsünün bir görüntüsü

IXION TR Yama Bilgileri:

Tüm oyun %100 Türkçe hale gelir.
Makine çevirisi + elle çeviridir (dil dosyaları karma yöntemle çevrildi)
Oyunun son güncel sürümüyle uyumludur.
Türkçe yama dosyasını istediğiniz yerde paylaşabilirsiniz. Üstünde hak talep etmiyoruz.
IXION Türkçe yaması tamamen ücretsizdir. Eğer bu yama için sizden para isteyenler olursa sakın ödeme yapmayınız. Tüm dil dosyalarını açık ve ücretsiz şekilde paylaşıyoruz.
ixion türkçe yama künyesi

Makine Çeviri Ne Demek?

Türkçe yama, bir oyunun orijinal dilini Türkçe diline çeviren bir dosyadır. Türkçe yama, oyun içindeki metinleri, diyalogları, menüleri ve benzeri şeyleri Türkçe diline çevirerek oyunu Türkçe dilinde oynamanızı sağlar. Türkçe yama, genellikle bir oyunun hayranları tarafından yapılır ve ücretsiz olarak paylaşılır.

Makine çevirisi, bir dil modeli veya yazılımı kullanarak bir metnin bir dilinin bir diğer dile otomatik olarak çevirilmesini sağlar. Bu yöntem, metnin anlamını doğru bir şekilde korur ve dilbilgisi kurallarına uygun bir çeviri yapar, ancak bazen doğru düşünüşü veya dil kalitesini yitirir. Türkçe yama, elle çevirilmiş bir metindir ve makine çevirisi kullanılmamıştır.

Şifre: tryamalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.