Mutant Year Zero: Road to Eden, son zamanlarda türkçe yaması en çok istenen oyunlardan biriydi. Bu kadar etkileyici ve güzel hikayesi olan bir oyunu türkçe oynayamamak haksızlık diye düşündük ve birkaç teknik sorun ile uğraşsak da oyunun çevirisini başarıyla tamamladık. Mutant Zero: Road to Eden türkçe yama %90 tamamlanmış bir şekilde hizmetinizde. Eğer sizde bu oyunu türkçe oynamak istiyorsanız aşağıdaki linkten türkçe yamayı indirebilirsiniz. Ayrıca oyun hakkındaki incelememize de bir göz atmayı unutmayın.

Mutant Year Zero Türkçe Dil Dosyaları Kurulum

Kurulumu çok basittir, setup ile kurduktan sonra launcheri kullanarak oyuna giriş yapın. Ayarlardan türkçe dil seçeneğini işaretleyin. İşlem tamamdır, artık mutant year zero road to eden oyununu türkçe olarak oynayabilirsiniz.


Mutant Year Zero: Road To Eden Oyun İncelemesi

Mutant Year Zero: Road to Eden oyununu oynamaya ilk başladığınız zamandan itibaren, ortalama bir oyun olmadığını, türünün en iyi oyunlarından biri olduğunu fark ediyorsunuz. Mutant Year Zero: Road to Eden, Elder adında sadece bir insanın yaşadığı, kıyamet sonrası bir dünyada geçiyor. Bombalar düştükten ve insanlığı yok ettikten sonra dünyada insanlığın yaşayabileceği son yer olan Ark kalıyor. İnsanlığın son umudu olan Ark’ta ise, dünyanın sonu geldikten sonra ortaya çıkan mutantlarların bir kısmı ile takım oluyor bir kısmı ile savaşıyorsunuz.

Elder tarafından size verilen bir görev ile; Ark için yaşam kaynağı ve Ark’ın devam etmesi için hayati önem taşıyan bir mutantı bulmak için yola koyuluyorsunuz. Türünün en zor oyunu olmayan Mutant Year Zero: Road to Eden, kaynaklar oldukça az ve yapacağınız ufacık bir hata takımınızdaki adamların ölmesiyle sonuçlanabiliyor. Yolculuğa, yarı insan – yarı ördek olan Dux ve yarı insan – yarı domuz olan Bormin ile başlıyorsunuz. Yol boyunca takımınıza harika birkaç mutant daha katılıyor.

Mutant Year Zero: Road to Eden, oynayanlara eşsiz bir hikaye sunuyor ve beklemediğiniz anda sizi şaşırtacak şeylerle karşılaşabilirsiniz. Oyunun görsel efektleri de en az hikaye kadar güzel. Savaş sırasında birkaç görüntü hatasıyla karşılaşabilirsiniz ama bu hatalar oyundaki performansınızı etkileyecek türden değiller. Kısaca, sıra tabanlı dövüş oyunlarına veya oyun içindeki zorluklara karşı alerjiniz yoksa, nispeten düşük fiyat talep eden Mutant Year Zero: Road to Eden’ı oynamalısınız.

İndirme Linki 1

İndirme Linki 2 (Alternatif Link)

Şifre: tr

“Mutant Year Zero Road to Eden Türkçe Yama -SONUNDA ÇIKTI| Proje Tamamlandı” hakkında 3 yorum

  1. oyun kurulumu hata veriyor nasıl kurulacağını lütfen daha detaylı anlatırmısınız diğer oyun yamalarının hepside hata veriyor

  2. Adamım oyun süper. Türkçe dil paketiyle oynayın. Ayrıca oyuna başlayınca sessiz tabancalarınızı geliştirmeyi unutmayın ilerde çok lazım oluyor… Süper ötesi bir oyunmuş 7 saattir oynuyorum hala daha oynamak istiyorum ama yordu zihnimi 🙂 Tavsiye ederim Turn-base strateji sevenlere…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.