Nordic Warriors Türkçe Yama oyunun piyasaya sürülmesinden kısa bir süre sonra sitemizde! Açıkçası bu oyunun çıkacağını öğrendiğimiz zaman ekip olarak oldukça heyecanlandık. Nordic Warriors Türkçe Yamayı hazırlarken de bu heyecanımızı koruduk. İskandinav ögeler barındıran Nordic Warriors’u hem oynarken hem de TR yamasını hazırlarken çok keyif aldığımızı söyleyebiliriz. Oyunun genel olarak çevrilmesi gereken kısmı, diyalog içermediği için, hikâye kısmıydı. Bizce en önemli kısmı da buydu tabii ki. Nordic Warriors Türkçe Yama hazırlarken sık sık İskandinav kaynaklarına göz attık ve sizlere doğru bir çeviriyle gelmek istedik. Umarız sizler de Nordic Warriors’u oynarken bizim eğlendiğimiz kadar eğlenirsiniz.

Nordic Warriors Türkçe Yamayı Nasıl Kurarım? Oyun Nasıl Türkçe Olur?

Yukarıdaki adımları takip ederek kurabilirsiniz. Tüm yamalarımızı aynı şekilde paketlemekteyiz. Bu sayede kurulum kısmında bir standart yakalayabiliyoruz.

Nordic Warriors Oyun İncelemesi

Nordic Warriors 19 Haziran 2020’de piyasaya sürülen, stratejinizi zaman ayarlı yapmanız gereken bir oyun. Oyun özellikle İskandinav fantezi temalı oyun severler için çok iyi bir seçenek. Oyunda genç bir kadın şaman olan Freja rolündesiniz ve köyünüze geri dönüyorsunuz, ama döndüğünüz anda bir şeylerin yolunda gitmediğini hissediyorsunuz. Köydeki ürkütücü hava sizi ve yoldaşlarınızı tedirgin ediyor ve daha sonrasında köydeki cesetleri fark ediyorsunuz. Ve bunu yapan her kimse, ne kadınları ne erkekleri ne de çocukları bağışlamış. Oyunun hikayesi buradan sonra başlıyor ve oyun size hikâyeyi bir kitap halinde sunuyor. Nordic Warriors’un hikâyesi ise İskandinav kültüründen tahmin edebileceğiniz gibi tanrıları, şeytanları ve melekleri ve canavarları içeriyor.

Oyun sizlere Köylü, Savaşçı, Kahraman ve Ragnarok gibi farklı zorluk seçenekleri veriyor. Bir zorluk seviyesinden diğerine geçtiğiniz zaman farkı gerçekten anlayabiliyorsunuz, oyun gittikçe zorlaşıyor. Dürüst olmak gerekirse henüz Ragnarok seviyesinde oynayacak kadar cesaretli olamadım. Oyunun oynanışına gelirsek, kulvarına göre oldukça iyi geliştirilmiş. Oyunun başlangıcında kısa ve hızlı bir eğitim alabiliyorsunuz. Ayrıca oyunun kontrolleri oldukça kolay ve anlaşılır. Oyun içerisinde farklı birimleriniz olsa da en önemli biriminiz Freja, o öldüğünde ne kadar kalan biriminiz olursa olsun oyun bitiyor. Freja’nın güçlü saldırısı dışında iyileştirme gücü de var ancak sınırında kullanmanız gerekiyor.

Nordic Warriors, böyle bir oyuna göre hiç beklenmeyecek bir grafik tasarımına sahip. Savaş arazisi çok iyi detaylandırılmış ve okurken dönüşen rünlerle yazılmış hikâye kitabı da hoş bir dokunuş. Ancak savaşın sırasında bazen farklı birimleri birbirinden ayırt etmek zor olabilir. Oyunun ses ve müziği genelde birbirini tekrar eder nitelikte ama bu tür oyunlar için çoğu oyuncu müziğe dikkat etmez. Genel olarak oyun iyi yapılmış ve oldukça. Bazı bölümlerde başarılı olmak için birden fazla deneme gerekebilir, ancak bu, bu tür oyunların eğlencesinin bir parçasıdır.

Nordic Warriors Türkçe Yama Link1

Nordic Warriors Türkçe Yama Link2

şifre: tr

Etiketler:

“Nordic Warriors Türkçe Yama ve Türkçe Dil Dosyası” hakkında 1 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.