Port Royale 4 Türkçe Yama %80 tamamlandı. Aslında oyundaki bütün önemli yerleri çevirdik. Port Royale 4 Türkçe Yama da özellikle önemli olan yaptığınız ticaretleri takip edebilmek ve bizler de bu menü üzerine çok çalıştık. Türkçeye çevrilmeyen kısımları ise ufak tefek detaylar ki sizlerden talep görürsek bu noktalar üzerinde de çalışabiliriz. Bizce, oyunu anlamak ve oynamanız için %80’lik bir Türkçe dil desteği yeterli. Port Royale 4 Türkçe Yama ile ana menü, ayarlar ve diyaloglar da Türkçe, bu yüzden bir sıkıntı yaşayacağınızı düşünmüyoruz.

Port Royale 4 Türkçe Yama Kurulumu

Port royale 4’ün türkçe yama kurulumu ve ayarlamalarını aşağıdaki şekilde yapınız:

Port Royale 4 Oyun İncelemesi

Artıları:

  • İyi görünümlü Karayıp macerası
  • Sürükleyici bir ortam ve etkileyici sinematik
  • Tatmin edici, hikayeli oyun akışı

Eksileri:

  • Yavaş tempolu savaş mekanizması

Port Royale 4, Karayip korsanlığı zamanında geçen bir ekonomi yönetimi oyunudur. Ticarette ne kadar iyi olduğunu kanıtlayan oyun, diğer alanlarda da iyi bir deneyim sağlıyor. İlk bakışta, Port Royale 4’ün bir açık deniz macera oyunu olduğunu düşünebilirsiniz, özellikle de franchise’ı takip etmediyseniz. Güzel Karayip ortamı ve korsanlarla dolu deniz, kesinlikle Sid Meier’s Pirates gibi görünmesine neden oluyor. Port Royale 4, fabrika ve tedarik zinciri yönetimi oyunlarına çok daha benziyor, sadece üstüne “Age of Pirates” etkisi koyulmuş. Bu da, sizin oyunu kapitalizmin doruklarına çıkarak oynamanıza neden olacak bir sistem.

Port Royale Türkçe Dil Seçenekleri

Port Royale 4, özünde üretim ve ticaret yoluyla ekonomiyi kontrol etmekle ilgilidir. Oyunun ana görevlerini takip de etseniz, sandbox modunda da oynasanız yapmanız gereken iki şey var: altın biriktirmek ve rakiplerinizi ekonomik olarak çökertmek. Bunu başarmanın birden fazla yolu var. İlk başladığınızda, üzerinde çoğunlukla duracağınız nokta ticaret üzerinedir. Yol boyunca mal alıp satan, farklı şehirlere yelken açabilen birkaç küçük gemi konvoyuyla başlarsınız. Bunu manuel olarak yapabilir, gemileri farklı limanlara gönderebilir ve kargo ambarlarını ihtiyacınız olan çeşitli eşya ve mallarla doldurabilirsiniz. Yiyecek ve barınma gibi temel ihtiyaçlar karşılandıktan sonra, vatandaşlar lüks malları aramaya başlayacak. Güzel mobilyalar, rom, tütün, lüks giysiler: Bu eşyalar size daha yüksek fiyatlar kazandırır, ancak çeşitli şehirlerin vatandaşları masaya yiyecek koyamazsa deponuzda dururlar.

Port Royale 4, mükemmel ticaret rotalarınızı oluşturmak ve Karayıp de gezmek için mükemmel bir oyun. Ancak savaş mekanizması açısından hayal kırıklığına uğratabilir. Yine de, ticari zekanıza güveniyorsanız mutlaka bir göz atın.

Port Royale 4 Türkçe Yama LİNK1

Port Royale Türkçe Dil Dosyaları Link2

Şifre: tr

“Port Royale 4 Türkçe Yama -Full TR Yama Paketi” hakkında 2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.