Power & Revolution 2020 Türkçe Yamasını arıyorsanız tam da olmanız gereken yerdesiniz. Bu oyun için gerçekten oldukça istek aldık ve bu kadar isteği görünce ekibimiz hemen çalışmalara başladı. Power & Revolution 2020 TR yamayı hazırlamak açıkçası oldukça yoğun ve uzun süreçli bir işti. Oyun çoğunlukla metin ve diyaloglardan oluştuğundan elimizde çevrilmesi gereken birçok veri bulunuyordu. Power & Revolution 2020 tr yama oyunun tümünü kapsıyor ve oyunda herhangi bir İngilizce metin & diyalog kalmayacak şekilde hazırlandı.

Power And Revolution 2020 Türkçe Yama Nasıl Kurulur?

Power & Revolution 2020 tr yama menü, harita, konuşmalar, ayarlar ve geri kalan bütün ögeleri içinde barındıran bir dil paketi. Umarız beklediğinize değer ve tr yamamızdan memnun kalırsınız. Oyunun nasıl olduğunu merak ediyorsanız aşağıdaki inceleme yazımıza göz atabilirsiniz. Power & Revolution tr yamayı indirmek için aşağıdaki kılavuzumuzu takip edebilirsiniz.

Power & Revolution 2020 Edition Türkçe Oyun İncelemesi

Power & Revolution 2020 Edition sayesinde devletin başına geçip, etkinizi uluslararası alana taşıyabileceksiniz. Birçok ülkeyi yönetirken, gezegenimizin geleceğini değiştirmekte senin ellerinde. Yasadışı ya da yasal olarak muhalefetin başına geç ve gücü ele geçir. Power & Revolution 2020 Edition’a eklenen yeni senaryolar ile Covid-19’u alt edip ekonomini güçlendirmeye çalışırken aynı zamanda 2020 US seçimlerine katıl ya da savaşlarda önemli rol oynayarak bölgeleri işgal et.

Strateji, Simülasyon ve Yönetim
Power & Revolution 2020, aslında şu an içerisinde bulunduğumuz dünyanın bir simülasyonu ve içerisinde ekonomi, politika, milli kuvvetler, finans, çevre ve enerji gibi birçok alanı barındırıyor. Dünyadaki bütün ülkeler oyunda kendi özellikleri ile temsil ediliyor. Detaylı 3D Dünya haritası sınırları, bölgeleri ve önemli stratejik bölgeleri anlamanız için iyi bir yardımcı. Ülkenizi yönetirken ekonomi, ticaret, politika gibi birçok noktayı bir arada değerlendirmeniz gerekiyor.

2020: Çalkantılı Bir Yıl!
2020 yılına girdik ve Covid-19’da giderek yayılıyor. Bir ya da birden fazla ulusun başkanı olarak, İkinci Dünya Savaşı’ndan sonra insanlığın karşılaştığı en büyük zorluğa karşı harekete geç ve ekonomi ile yaşanan bu sağlık krizini kontrol altına almaya çalış. Power & Revolution 2020 aynı zamanda farklı senaryolar da içeriyor; Covid-19’un olmadığı bir simülasyon dünyası, daha tehlikeli bir virüsle başa çıkmaya çalışan geleceğe kısa bir bakış, 2020 Amerika başkanlık seçimine katıl, başkanlık sisteminin tamamen monarşiye döndüğü bir dünya ve daha fazlası.

Power & Revolution 2020 Başka Neler Sunuyor?

  • Tek oyunculu olarak aynı anda birden fazla ulusu yönetebilme,
  • Terör aktiviteleri, doğal felaketler, savaş gibi oyun ayarları,
  • Gerçek zamanlı oyuncu puanlama,
  • Kendi fotoğrafını, logonu ve adlandırmalarını oyuna kat,
  • QUIZZ modu ile jeopolitik hakkında daha fazla bilgi sahibi ol,
  • Uluslararası organizasyonlara katıl ya da kendi organizasyonunu kur,
  • Yeni karakter ve yeni yüzler: İngiltere, Danimarka, Yunanistan için yeni başkanlar ya da Amerika, Almanya gibi ülkeler için yeni parti başkanları,
  • Askeri mücadele ve füze, bomba, patlayıcı veya ateşli silah kullanımı.

Power And Revolution 2020 Türkçe Yama İndirme Link1

Power & Revolution Link2 (Alternatif)

Şifre: tr

“Power & Revolution 2020 Türkçe Yama – Ayrıntılı Çeviri” hakkında 1 yorum

  1. merhabalar hocam elinize sağlık gerçekten iyi bir iş olmuş, acaba bu yama oyunun 2021 versiyonunda da kullanılabilir mi? teşekkürler şimdiden

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.