Railway empire 2019 türkçe yaması sitemizde yer almakta. Railway empire oyununu türkçe oynamak için yamayı indirip kurmanız yeterli olacaktır. Railway empire oyunu stratejik bir oyun olduğu için oyunu anlamak önemli. Aksi taktirde gerekli stratejileri uygulamanız oldukça zorlaşıyor. Bu yüzden railway empire oyununu türkçe olarak oynamanız önemli. Şuan ki bu türkçe yama v1 sürümüdür. Oyunun bazı çevrilmeyen yerleri var. Lakin ilerleyen zamanlarda oyunu %100 türkçe hale getireceğiz.

Railway Empire Tr Mod Kurulum S.S.S

Railway empire türkçe yama kurulumunu yaparken hiç zorlanmayacaksınız. Setupu başlatın ve kurulumu tamamlayın. Ardından tr yamanın launcheri ile oyuna giriş yapın. Launcherin kısayolunu masaüstünde göreceksiniz.

Soru: Oyunu kapatıp açtığımda İngilizce oluyor, neden?

Cevap: Railway empire türkçe yama launcherini kullanmadan oyuna giriş yaparsanız, oyun tekrardan orjinal diline dönecektir. Bu yüzden launcheri kullanmanız gerekmekte.

Soru: Railway empire’ı oynarken kasma veya yavaşlama problemleri ile karşılaşır mıyım?

Cevap: Oyunu ilk açtığınız bir süre takılabilir. Lakin sonradan bu sıkıntı düzelecektir. İlk 5-10 dakika boyunca bu tip kasma, donma problemleri olabilmekte. Gelecek versiyonlarda halletmeye çalışacağız.Railway Empire Türkçe İnceleme

Railway Empire, 1800’lerde Amerika Birleşik Devletleri’nde “yeni dünyanın” egemenlikte olduğu bir tren simülatör oyunu. Sürecin içinde şehirleri birbirine bağlamaktan, büyüme, hız ve kaliteden siz sorumlusunuz. Olay şu ki, bu işi yapmaya çalışan tek kişi siz değilsiniz. Şirketinizi 20. yüzyıla taşımak için mücadele ederken, rakiplerinizin zekâsı ve üstünlüğü ile karşılaşabilirsiniz. Railway Empire, çok fazla strateji gerektiriyor. Geniş ray ağınızı oluştururken karşınıza çıkacak seçenekleri dikkatlice değerlendirmeniz gerekecek. Oyun size başlarda dik bir yokuş gibi gelebilir ama unutmayın azim bu oyun için anahtar kelimedir. Küçük bir bölgede demiryolunuzu inşa etmeye başladıktan sonra yeterli sabrı gösterirseniz demiryolu ağınızı harita boyunca genişletebilir ve çoğu yere sahip olabilirsiniz.

Rakiplerinizin stoklarınızı çalması ya da büyümenizi engellemesi gibi mücadele etmeniz gereken çeşitli zorluklar vardır. Bu, oyuncuyu hızlı düşünmeye zorlar ve bu sayede oyuncu kararlarını daha hızlı verir. Oyun, size başarıya ulaşmak için ihtiyacınız olan tüm araçları vermekte iyi bir iş çıkarıyor. Ayrıca öğretici kısımlarla birlikte oyuna başlamakta birkaç saati alıyor. Oyunun amacı, şehirleri çiftlikler ve diğer önemli ilgi noktaları ile bir araya getirmektir. Bu bağlantıları sağlamaya başladığınızda, yolcular ve kargolar demiryolu ağınızı A noktasından B noktasına gitmek için kullanabilirler. Oyunun ilerleyen zamanlarında istediğiniz insanları işe almaya başlayabileceksiniz. Yeterince çalıştığınızda kullanabileceğiniz yeni teknolojilerin kilidini açacaksınız ve bu sizin bir adım önde olmanızı sağlayacak. Bununla birlikte, oyun boyunca edinilen ve her birinin avantaj ve dezavantajları olan beceri puanları ile satın alınabilen çok çeşitli lokomotif ve vagonlar var. Kısacası karşınızda; rekabetçi ve ince işlenmiş bir oyun var.

Railway Empire Türkçe Yama İndirme Linki 1

Railway Empire Tr Yama Alternatif Link

Şifre: tryamaci

“Railway Empire Türkçe Yama Güncel (YAYINDA)” hakkında 1 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.