Realpolitiks 2 Türkçe Yama 2021 sizlere derin bir siyasi strateji oyununun Türkçeleştirilmiş versiyonunu sunuyor. Henüz erken erişimde olan bu oyun, görür görmez dikkatimizi çekti ve bizlerde çalışmamıza başladık. Bu tür politik oyunları olabildiğince takip ediyor ve TR yama yapılmasına değecek oyunları çevirmeye başlıyoruz. Realpolitiks 2 Türkçe Yama güncel bir yamadır ve oyunla %100 uyumludur. Realpolitiks 2 Türkçe Yama dil paketinin içerdikleri ise, Türkçe menü, ayarlar, diyaloglar, görevler ve daha fazlası. Özel isimler ve bağlama uymayan bazı kelimeler dışında, neredeyse oyun tamamen Türkçe. TR Yamamızın kurulumu ise diğer tr yamalarımız ile aynı olmakla birlikte oldukça kolaydır. Aşağıda bulunan kullanım kılavuzumuza göz atabilirsiniz.

Realpolitiks 2 Türkçe Yama İndir – Kurulum Nasıl Yapılır

2020 yılı politik strateji ve hükümet kurma oyunları için büyük bir yıl oldu ve Realpolitiks II, erken erişim vaadi ile birlikte türe sağlam bir giriş yaptı. Jujubee tarafından geliştirilen ve Realpolitiks’in devamı olan bu oyun; oyuncular dünya gücüne sahip çağdaş bir lider olarak, küreselleşme, kültür, ekonomik güç ve daha fazlası gibi etkenlerle zafere giden bir yol açmaya çalışıyor. Ve bu oyuncuların, nihayetinde, ulus ve halkı dünya hâkimiyetine götüren seçimler yapmaları gerekiyor.


Realpolitiks II’nin ana macerasında, oyuncular ulusları, projeleri, politikaları ve ilişkileri üzerinde kontrollü bir şekilde derin siyaset yapmaya odaklanıyor. Eylemlerinin belirli sonuçları vardır ve şans olayları, sizi lider olarak bazı zor seçimler yapmaya ve ihtiyaçlarınız için değerlerinizden ödün vermeye zorlayabilir. Realpolitiks 2’deki oyun ve strateji sistemi, Crusader Kings 3 gibi bir oyunla tam olarak aynı seviyeye ulaşamasa da, oldukça iyi. Örneğin, oyuncular vergi oranlarını belirleyebilir, destek almak için parlamentolarında veya kongrelerinde lobi yapabilir ve uluslara savaş açabilir. Crusader Kings 3’te olduğu gibi, askeri güç ve casusluğa da odaklanabilirler. Ayrıca, teknoloji, adalet, yatırım gibi projeler de yapabilirler. Projeler kısmının seçenekleri de derin ve kapsamlıdır ve oyunculara ütopyalarını veya distopyalarını yaratmaları için birçok yol sunar.


Minimum Sistem Gereksinimleri:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 64-bit
  • İşlemci: 3.2 GHz Dual Core Processor
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce GTX 760, Radeon HD 7950 or equivalent with 2 GB of video RAM. A dedicated video card is required.

Realpolitiks 2 Türkçe Yama Link1

Realpolitiks 2 TR Yama İndirme Linki 2

Şifre: tr

Etiketler:

“Realpolitiks 2 Türkçe Yama, Ayrıntılı Çeviri Yapıldı” hakkında 2 yorum

  1. Oh bee şu oyunu benim dışında seven yok diyordum tr yama hayallarini bırakmıştım artık hızır gibi yetiştiniz vallahi. çeviride bazı ufak tefek hatalar var gibi ama olsun yinede oyundan baya bir keyif aldım sizin sayenzide.

  2. benim çeviride bazı yerlerde hata var. %&&% gibi ifadeler gözüküyor bazı yerlerde. oyunu yine anlayabildim ama oraları da düzeltseniz daha güzel olur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.