Rebel İnc.’i Türkçe yama ile birlikte oynamak oyunu çok keyifli bir hale getiriyor. Eğer iyi derecede İngilizce bilmiyorsanız, Rebel İnc’i anlamanız ve hakkını vererek oynamanız zorlaşıyor. Bu noktada çıkartmış olduğumuz Rebel İnc. Türkçe yama işinize çok yarayacak. Oyunu tamamen Türkçeleştirdik. Tüm metinler, menüler ve diyaloglar %100 oranı ile Türkçe hale geldi.

Rebel İnc Türkçe Yamanın Kurulumunu Nasıl Gerçekleştireceğiz?

Hemen aşağıda paylaştığımız görselle Türkçe yama kurulumunun nasıl gerçekleşeceğini öğrenebilirsiniz. Lütfen dikkatli okuyun ve anlatılan şeyleri %100 yerine getirin. Rebel inc türkçe yama kurulumunda herhangi bir hata olmaması için sizden bunu istiyoruz.

Rebel İnc Türkçe İncelemesi

Rebel Inc. daha önce de meşhur ‘’Plague Inc.’’ İle gündeme gelmiş olan Ndemic Creations tarafından geliştirilmiştir. Oyun, benzersiz ve ilginç bir siyasi-askeri simülasyon deneyimi sunar. Rebel Inc. harita üzerinde oynanan bir oyundur. Oyuncuların başlıca görevi, savaştan çıkan ülkelerini tekrar kalkındırmaktır. Ne yazık ki bu o kadar kolay olmuyor çünkü ülkenizde sorun çıkartmak isteyen isyancı bir halk bulunuyor. Bu yönden oyun oldukça gerçekçi ve haliyle de zor. Aralarından seçebileceğiniz 6 adet vali var ve hepsinin kendilerine göre benzersiz özellikleri bulunmakta. Örneğin, ekonomist bir vali seçebilir ve bir yıl boyunca gelir bonusu alabilirsiniz. Savaş konusunda çok yetkin bir vali seçebilir ve kişisel bir ordu eğitebilirsiniz. Oyundaki manzaralar Orta Doğu’ya benziyor ve geliştiricilere göre Afganistan’dan ilham alınarak hazırlanmış. Oyunun harita dizaynı oldukça iyi ve Plague Inc. kadar da başarılı.

Oyunda, gerçek bir vali olduğunuzda karşılaşabileceğiniz birçok gerçekçi problemle karşılaşıyorsunuz. Askeri girişimler sayesinde ordunuzu kontrol edebiliyor ve geliştirebiliyorsunuz. Askerleriniz için onlara emir vermeniz yetiyor ve hemen yerine getiriyorlar. Oyunun yapay zekası çok iyi. Sürekli isyancılar tarafından baskı altındasınız. Ülkenizi istikrara kavuşturmak için bu isyancılarla savaşmanız gerekiyor. Onlarla başa çıkmanın da birçok yolu da var. Örneğin istihbarat raporları. İsyancılara karşı zafer elde etmek için zor ve karmaşık stratejiler oluşturmalısınız. Bunların hepsi başta biraz karışık gelse de sisteminizi bir kez oturttuktan sonra işler kolaylaşıyor.

Rebel Inc. Indie bir oyun şirketi tarafından geliştirilmiş olmasına rağmen türleri arasında oldukça başarılı bir sıralamaya sahip. Sizde bu türün sevenlerindenseniz, bir göz atmanızı tavsiye ederiz!

Rebel İnc Türkçe Yama İndirme Linki 1

Rebel İnc Türkçe Yama İndirme Linki 2

Şifre: tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.