Rogue State Revolution yeni çıkmış sayılabilecek bir siyasi strateji oyunu. Kabineniz, bakanlarınız, gizli servisiniz ve türlü türlü krizleriniz var. Elbette bu tip diyalogların yoğun olduğu ve siyasi terimlerin çok sık kullanıldığı oyunlarda dil bariyeri gerçekten büyük bir engel oluyor. Bu dil bariyerini aşmak için Rogue State Revolution türkçe yamayı kullanabilirsiniz. Türkçe yamayla alakalı bir kaç kısa notumuz ve uyarımız var, yazının en sonunda indirme linkleri bulunuyor. Okumak istemiyorsanız hemen oraya gidebilirsiniz.

Rogue State Revolution Türkçe Yama Ekibi

Proje Yöneticisi
Cihangir Uçarel

Tercümanlar:
Clownbeast
cccOrkuncccc
temareil

Paketleme ve Düzenleme:
Turkceyamaci

Şuan da yamayı geliştirmeye hala devam ediyoruz. Çevirinin mükemmel halde olduğunu söyleyemem. Ancak oyunu anlayarak oynamanız için yeterli olacaktır. Yarı translate yarı elle çeviri yapıldı. Kritik olmayan diyaloglar ve görevlerde ki çeviriler biraz kalitesiz olabilir. Ancak kritik yerlerin çevirisi elle yaptık.

Yama Hakkında Önemli Uyarı:

Giriş ekranında “Jenerik” kısmına girmeyin. Jenerik bölümüne girince siyah ekran geliyor ve oyundan atıyor. Hatanın sebebini çözemedik. Hala daha çözmeye çalışıyoruz.

Kısaca Rogue State Revolution Nasıl Bir Oyun?

Eğer sağlam hikayeli bir siyaset simülasyonu oyunu arıyorsanız gerçekten seveceğiniz bir oyun. Benim bu türe özel bir ilgim olmasına rağmen ne yazık ki çok az oyun çıkıyor. Rogue State Revolution hem hikaye hem de stratejik oynanışı birleştirebilen nadir oyunlardan. Oyun sizden paranızdan istihbarat bütçenize, vatandaşınızın mutluluğuna kadar pek çok şeyi takip etmenizi istiyor. Yani mikro detay arayanlar için oldukça güzel. Bunun yanı sıra yine pek çok görevinizi kabinenize de devredebiliyorsunuz. Yani uğraşmak istediğiniz detayları siz seçiyorsunuz. Uzun bir inceleme yazısı yazmayacağım. Aşağıya gameplay videosunu bırakıyorum.

Şifre: tryama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.