Satisfactory türkçe yama çalışması başarı ile sonuçlandı. Artık satisfactory türkçe yaması yayınlanmaya hazır. Aslında satisfactory türkçe oynanması elzem bir oyun değil. Lakin tabi ki her oyunda olduğu gibi bu oyunu da Türkçe oynamak çok daha zevkli olacaktır. Satisfactory, biraz Minecraft’a benzeyen bir oyun. Daha doğrusu Minecraft’ın uzayda geçeni gibi diyebiliriz. Tabi ki grafikleri de daha gelişmiş. Zaten yazının alt kısmında oyunun incelemesini paylaştık. Eğer nasıl bir oyun olduğunu merak ediyorsanız oradan izleyebilirsiniz.

satisfactorytr
satisfactorytr

Satisfactory Tr Yama Kurulum Kısmı

Satisfactory türkçe yamanın kurulumu da yine diğer paylaştığımız yamalar ile aynı. Yine setup yardımı ile kurulumu yapıyorsunuz. Daha sonra launcheri kullanarak oyuna giriş yapacaksınız. Eğer yapamadığınız bir kısım olursa, takıldığınız kısmı yorumunuzda yazın. Yardımcı olmaya çalışacağız.

Satisfactory Oyunu Türkçe İnceleme

Satisfactory, karşımıza bir planlama, lojistik ve strateji oyunu olarak çıkıyor. Eğer önceden Factorio oynadıysanız ve sevdiyseniz, bu oyunu da kesinlikle seveceksiniz. Satisfactory –Factorio gibi olmasada- karmaşık ve zorlayıcı bir oyun. Karşılaşacağınız düşmanların sayısı az olsa da, yaratacakları sıkıntı sayılarına göre biraz fazla olacaktır.

Oyunun görsel efektleri, manzaralar, karakterinizdeki detaylar, binalar, araçlar ve vahşi yaşam gerçekten göz alıcı. Bu görsel efektlerin bazı olumsuz yanları var. Örneğin, her şeyin nemli görünmesini sağlamak bazen performans sorunlarına yol açıyor. Yine de, görseller ile performansa duyulan ihtiyaç arasında iyi bir denge sağlanmış ve bu sorunlarla pek karşılaşmıyorsunuz. Bir diğer küçük sorun ise oyun içi haritasının statik el yapımı bir harita olması. Bu Minecraft veya Factorio oyunlarındaki gibi bir harita değil, güzel görünmesi için özenle yapılmış tek bir haritadan oluşuyor. Oyunun başlangıcındaki üç “harita” seçiminiz aslında farklı başlangıç konumları olmasına rağmen aynı harita.

Oyunun en güzel yanlarından biri, inşa ettiğiniz her şeyi söküp tüm malzemeleri geri alabilmeniz. Oyun içindeki ilerlemen kilometre taşları ve açtığın kilitlerle ölçülüyor. Genellikle bir şeyler inşa etme özelliği kazanır ve bunu otomatikleştirirsiniz. Daha sonra yeni kilitleri açmak için çok sayıda üretim yapmanız gerekir. Çoğu kişiye hitap edecek bir oyun, ancak bazıları bina üstüne bina dikmeyi biraz sıkıcı bulabilir. Satisfactory’yi Factorio, SimCity ve benzeri inşa oyunlarına ilgisi olanlara kesinlikle öneriyorum.

İndirme Linki 1

Alternatif İndirme Linki 2

Şifre: tr

“Satisfactory Türkçe Yama | Çevirisi Bitti Oyun %100 Türkçe” hakkında 2 yorum

  1. kardeş sağol bazı yerlerde ki çeviriler saçma olmuş ama genel olarak güzel bir türkçe yama o yerleri de inş güncellersiniz yeni versiyonla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.