Secret Government Türkçe yama strateji türünü seven gamerların işine yarayacak bir dil paketi oldu. Secret Government’ a direkt strateji oyunu dedik fakat oyun; bilim kurgu, kıyamet, kaynak yönetimi, RPG’ler ve kart oyunu gibi tonlarca kişiliğe sahip. Oyun içerisinde oyun olayını çok sevdiğimizi yakın takipçilerimiz hatırlayacaktır. Secret Government bu işi başka boyuta taşımış. Yapımcılar pek çok açıdan eleştirilebilir. Ama Secret Government sunduğu çeşitlilikle takdir edilmeyi hak ediyor bizce. Dilerseniz önce çok eleştirilen Secret Government’ ı inceleyelim sonrasında da bu oyun için hazırladığımız Secret Government Türkçe yama paketinden bahsedelim.

Secret Government Nasıl Bir Oyun?


Secret Government Türkçe yama üzerinde çalışırken fark ettik ki bu oyun birçok şeyin harmanlanmış hali gibi. Hem oyun dünyasının bazı klasiklerini hem de bazı komplo teorilerini bir araya getirip yeni bir hikaye yaratılmış. Biraz Assassin’s Creed, biraz İllumünati, biraz Masonlar, karışık bir dönem seçimi, popüler bir ülke… Alın size bir strateji oyunu. Secret Government tam olarak bunu yapmış. Bu konuda yapılan bütün eleştirileri haklı buluyoruz.
Oyunda, kendilerine Kardeşlik diyen bir gizli örgüt mensubuyuz. Oldukça klasik giriş aslında. Fakat Secret Government akış içerisinde bu noktada fark yaratmayı başarıyor. Kardeşlik; İngiltere’ ye gönül vermiş bir grup insandan oluşuyor. Fakat kuru bir milliyetçilik peşinde değiller. Hedefleri yeni bir dünya düzeni. Ve tabi ki de yeni düzenin merkezinde de bu insanların gönül verdiği İngiltere var. Kısacası amacımız İngiltere’ yi dünyanın süper gücü yapmak. Eğer oyunu oynamanıza rağmen bu hikayeden haberiniz yoksa Secret Government Türkçe yama kurmanızı şiddetle tavsiye ederim.


1688’ de Kardeşlik, “Görkemli Devrim” adını verdikleri bir devrim gerçekleştiriyor. Bu devrim her şeyin başlatan olay oluyor. İngiltere’ deki mevcut otoriteyi yıkan örgüt Kardeşlik oluyor. Bundan sonrası için de kralı deviren örgüt olarak İngiltere’ de önleri sonuna kadar açılıyor. Öncelikle siyasi ve ekonomik olarak sağlam bir temel oluşturuyoruz. Bu İngiltere’ nin geleceği için hazırlanan bir dizi planla gerçekleşiyor. Neredeyse her alanda bir dizi reform yapılıyor. Son olarak da kraliyetin haklarını kısıtlayan Haklar Bildirgesi yürürlüğe sokuluyor. Kardeşlik bütün bunların ardından yönetimi sadık ve kukla bir krala bırakıp dünyaya açılıyor. İşte oyunumuz da tam burada başlıyor.

Secret Government Türkçe Yama Kurulum


Secret Government Türkçe yama oyunun hikayesini herkesin anlayacağı şekilde hazırlandı. Yani yukarıda bahsettiğimiz her şeyi Secret Government Türkçe yama indirerek oynarken anlayabilirsiniz. Oyunda birbiriyle etkileşime giren akıllı sistemler mevcut. Bunların hepsi Secret Government TR yama ile Türkçe oluyor.


Her strateji oyununda olduğu gibi Secret Government’ da da kaynak ve materyal toplama depolama sistemi var. Bu sistemin menüsü oyunda kritik bir önem taşıyor. Bu menüyü Secret Government Türkçe yama ile dilimize çevirebilirsiniz.
Ayrıca oyunun ana menüsü ve bütün alt menüler de Secret Government TR yama ile Türkçeye çevriliyor.

Secret Government Türkçe Yama Link1

TR Yama Link2 (Mediafire)

Şifre: tryama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.