Star Dynasties Türkçe yama son zamanların en kapsamlı yama çalışması oldu. Son zamanların en çok beklenen oyunu olan Star Dynasties, Crusader Kings’ e benzerliğiyle dikkat çekiyor. Fakat Crusader Kings’ den çok keskin bir özelliğiyle ayrılıyor. Star Dynasties uzayda geçiyor. Uzayda geçen bir büyük strateji oyunu. Bu özelliğiyle dikkatleri üzerine çekti. Geçtiğimiz günlerde erken erişime açılan oyun, kullanıcılardan da olumlu eleştiriler alıyor. Star Dynasties’ i deneyimleyen oyuncular, oyun dünyasının yeni klasikleri arasına girebilecek potansiyelde olduğunu düşünüyor. Biz de bu iddialı yapımı sizler için inceledik ve kapsamlı bir Star Dynasties Türkçe yama hazırladık.

Star Dynasties Türkçe Yama Kurulumu

Star Dynasties TR yama da strateji oyunları için hazırladığımız Türkçe yamalar arasına girdi. Son zamanlarda ağırlık olarak strateji oyunlarına yönelmemizin sebebi bu türdeki hareketlilik. Strateji oyunlarının yapımcı şirketlere, diğer türlerdeki oyunlardan çok daha ucuza mal olduğu bilinen bir gerçek. Dünyanın içinde bulunduğu ekonomik buhranı da göz önüne alırsak son zamanlarda bu kadar çok strateji oyunu çıkmasının nedenini anlayabiliriz. Yapımcıya ucuza mal olan oyun son kullanıcıya da daha ucuza sunuluyor.
Oyunda çok ilginç entrikalar dönebiliyor ve kontrolünüz dışında gelişen olaylar oyundaki ilerleyişinizi olumsuz etkileyebiliyor. Örneğin en iyi generaliniz ölebilir, kardeşiniz karınızla ilişki yaşayabilir, siz karınızı kardeşinizin eşiyle aldatabilirsiniz. Bu gibi icraatler ülkenizi çok kısa sürede iç savaşa sokabilir. İlişkilerinizi yönlendirmek çok önemli. Fakat bilmediğiniz dilde ilişkileri rayında tutmak çok zor. Bu sebeple Star Dynasties Türkçe yama indirmenizi tavsiye ederiz. Star Dynasties TR yama sayesinde bireysel ilişkilerinizi yolunda tutabilirsiniz.

star dynasties türkçe dil destegi


Star Dynasties’ de önemli konumlara kimleri getireceğinize tamamen siz karar veriyorsunuz. Örneğin ordu generalliğine gerçekten liyakatli bir ordu subayı da getirebilirsiniz, annenizi de. Annenizin tecrübelerine göre bu yerinde bir karar da olabilir sizi yıkılışa götürecek bir karar da olabilir. Bütün bu atamaları yaparken kişi özellikleri oldukça detaylı bir şekilde raporlanıyor. Bu raporları iyi analiz edip doğru kişiye karar vermelisiniz. Star Dynasties Türkçe yama oldukça kapsamlı bir yama demiştik. İşte bu karakter raporlarını da Star Dynasties Türkçe yama indirerek dilimize çevirebilirsiniz. Aksi halde doğru kararlar vermeniz pek mümkün olmayabilir.
Star Dynasties’ in Crusader Kings’ e benzerliğinden yukarıda bahsettik. Zaten rol yapma ve büyük strateji türleri bir araya geldiğinde böyle bir benzetme ve karşılaştırma kaçınılmazdır. Fakat Star Dynasties bir imparatorluk oyunundan ziyade bir rol yapma ve feodal beyliklerle mücadele ettiğiniz bir oyun.

Star Dynasties’ e gelen kötü eleştirilere rağmen şunu belirtmek de fayda var. Bu oyun bağımsız ve küçük bir şirketten gelen özgün bir oyun ve karşılaştırıldığı oyunlar çok büyük markalar. İlk oyuna göre gayet başaralı ve gelecek vadeden bir oyun.

Star Dynasties Türkçe Paketi Hakkında S.S.S


Star Dynasties TR yama oyunu büyük oranda dilimize çeviriyor. Oyunun büyük entrikalarla dolu dünyasında hayatta kalmak ve krallığınızı genişletmek için Star Dynasties Türkçe yama indirmenizi şiddetle tavsiye ederiz. Karakter ilişkileri ve karakterlerin özellikleri oyunda çok büyük önem taşıyor. Bütün bu infolar oyun içinde çeşitli menülerde karşımıza çıkıyor. Fakat bu bilgileri anlayabilmek için Star Dynasties Türkçe yama kesinlikle indirmeniz lazım.
Oyun başında açılan eğitici, oyunu yeterince iyi açıklıyor. Bu eğitici de Star Dynasties Türkçe yama ile dilimize çevriliyor. Neredeyse her strateji oyununda olan kaynak ve materyal toplama ve depolama sistemi bu oyunda da var. Krallığınızı büyütmede tabi ki kaynak faktörünün büyük önemi var. Kaynak isimleri, materyal üretim menüsü, ve stok bilgilerinin tümünü de Star Dynasties TR yama indirerek Türkçe yapabilirsin.

Star Dynasties TR YAMA Link1

Star Dynasties Türkçe Yama Link2 (Alternatif)

Şifre: tryama

Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.