Starbound Türkçe yama Terraria ile çıktığınız macerayı uzaya taşıyor. Evet yanlış duymadınız. Eğer daha önce Terrari oynayıp zevk aldıysanız Starbound ile ilgili olan bu yazıya bir göz atmalısınız. Çünkü Starbound adeta Terraria’ nın uzayda geçen versiyonu. Bu oyunu görür görmez yama çalışmalarına başladık ve sizler için bir inceleme hazırladık.

Starbound Türkçe Yama – Diyaloglar

Starbound Türkçe yama gerçekten kısa sürede hazırlanan ve iyi sonuç alınan bir dil paketi oldu. Oyundaki diyaloglar Starbound hakkında gerçekten önemli bilgiler veriyor. Bu diyalogları Starbound Türkçe yama ile dilimize çevirebilirsiniz. Emin olun bu oyunu hızla çözmenizi sağlayacak.
Zanaat bu oyunda çok kritik bir nokta. Eğer zanaat mantığını ve mekaniğini çözemezseniz oyundaki ilerleyişiniz bir yerden sonra duracaktır. Starbound içerisinde her ürün için zanaat açıklaması yani nasıl yapacağınızın cevabı var fakat İngilizce. Starbound Türkçe yama indirerek bu açıklamaları Türkçe yapabilirsiniz.

Starbound TR Yama ve Oyun İncelemesi

Starbound standart madencilik, üretim ve inşa oyunlarına yeni özellikleriyle katma bir değer sağlıyor. Benzerlerinin aksine arkadaşlarınızla klanlar kurabilir ve uzaydaki bu yeni medeniyeti onlarla yükseltebilirsiniz. Oyun başında işler biraz yavaş ilerliyor. Çünkü elinizdeki manipülatör henüz hiç geliştirilmemiş. Bu aleti geliştirmeli ve mining sürelerini kısaltmalısınız. Oyundaki üretim menüsünü Starbound TR yama indirerek dilimize çevirebilirsiniz. Bu araçları geliştirdikçe yapabildikleriniz de artıyor. Örneğin elinizdeki manipülatör geliştikçe daha sert malzemeleri daha kısa sürede parçalayabilir ve güçlü düşmanları bile kısa sürede öldürebilirsiniz. Bu gelişimi sağlamak için de nadir kaynakları bulmalısınız. Kaynakların ve kaynak açıklamalarının yer aldığı kılavuzu Türkçe yapmak için Starbound Türkçe yama indirebilirsiniz. Size bir de tüyo verelim. Starbound’ da sizi refaha erdirtecek şey kaynak çeşitliliğidir.

Bu oyunda ziyaret ettiğiniz her gezegende blokları kırmalı, mağaraları keşfetmeli ve ham maddeler bulmalı ve bu maddeler birleştirip eşyalara dönüştürmek için kaynak aramalısınız. Yağmur ormanlarından, gelgitli magma okyanuslarına kadar farklı türlerde sayısız gezegen çeşidi var. Bu gezegenler üretim yapmanız için sınırsız kaynak sağlar. Bütün gezegenler hem yer altı hem de yer üstü kaynaklarına sahip ve her gezegenin birden fazla habitatı var. Böylece ormanın bir tarafından diğerine seyahat ederken üç, bazen dört farklı türde ağaç çeşidi görebilirsiniz. Yer altında da durum böyle, bir uçtan diğer uca gidene kadar farklı türlerde maden bulabilirsin. Karşılaşacağınız korkutucu yaratıklara hazır olmalısınız.

Starbound oyunculardan bazı eleştiriler alıyor bunları da sizinle paylaşmamız gerek tabi ki; risk-ödül sistemi oyuncuyu ölmek üzereyken çok sık kurtarıyor bu da oyunu biraz basitleştiriyor. Bu oyundaki çoğu ölüm, ürettiğiniz bütün malzemeleri, yiyecekleri ve ham maddeleri kaybetmek anlamına geliyor. Aslında bu durum oyun için son derece zorlayıcı. Oyuncuyu daha dikkatli davranmaya, fevri kararlar almamaya ve daha gerçekçi oynamaya sevk ediyor.

Starbound Türkçe Yama Kurulum

Starbound Türkçe Yama 2021 İndir

STARBOUND TR YAMA ALTERNATIF INDIR

RAR ŞİFRE: tr

“Starbound Türkçe Yama – Menüler dahil her şey Türkçe!” hakkında 1 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.