Startup Company Türkçe Yama ile artık sizlerde bir şirket yöneticisisiniz. Startup Company oldukça yazı ve diyalog içeren bir oyun. Bunu bildiğimizden elimizden geldiğince hızlı bir şekilde oyunun TR yamasını hazırladık. Startup Company TR Yama olmadan ne yazık ki şirketinize eleman bile alırken sıkıntı çekebilirsiniz. Ama meraklanmayın, Startup Company Tr yama basit kurulum ile artık bu oyunu Türkçe oynayabilirsiniz.

Start Company Türkçe Yama Kurulum:

Startup Company Türkçe Oyun İncelemesi

Sistem Gereksinimleri:

  • CPU HIZI: 2 GHz Çift Çekirdekli
  • RAM: 2 GB
  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • VİDEO KARTI: HD Graphics 4200

Hiç bir web sitesi oluşturmak ve geliştirme ekibini yönetmek istediniz mi? Üretken çalışma alanları oluşturmayı ve bir oyunu geliştirirken her yönüyle ilgilenmeyi istediniz mi? Eğer cevabınız evet ise Startup Company tam da size göre bir oyun olabilir. Hovgaard Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan Startup Company, amacınızın kendi web sitenizi oluşturmak ve başarılı olmak için teknoloji devleriyle rekabet etmek olduğu bir iş simülasyon oyunudur.

Oyun oldukça basit, istediğiniz bir web sitesi türü seçiyorsunuz, siteye içerik oluşturmaları için personel tutuyorsunuz ve personellerle iş birliği içerisinde olup sitenizi yükseltmeye çalışıyorsunuz. Böylece siteniz daha iyi hale geliyor ve daha fazla ziyaretçi çekiyorsunuz. İçerikleri ve çalışanlarınızı yönetmek oyunun zorlayıcı kısmı aslında. Startup Company’nin bir kısmında ise, çalışanlarınızın sitenize iyi içerikler oluşturmasını bekliyor, daha sonra sitenizi yükseltiyorsunuz. Doğru reklamları bulmak, insanları ne zaman işe alacağınızı bilmek bu oyunda önem kazanıyor. Ancak iyi bir strateji bulduğunuzda, Startup Company’de iyi bir web sitesi yöneticisi olmanız kaçınılmaz.

Web sitenizin aldığı hit arttıkça ve daha fazla para kazandığınızda şirketinizi de genişletip, yeni elemanlar alabiliyorsunuz. Çeşitli eleman türleri vardır ve onları işe aldığınızda, oyundaki kilitleri de açar böylece farklı alanlarda içerik üretebilirsiniz. Ayrıca oyunda, daha fazla sunucu satın alma ya da sunucu parçalarınızı yükseltme gibi seçenekleriniz de var. Ancak yönetiminiz konusunda yeterince dikkatli olmazsanız, sitenize ve sunucularınıza saldırıya uğrama olasılığınız artar.

Startup Company, genel anlamıyla bir yönetici simülasyon oyunu ve bu tür oyunları seviyorsanız oynadığınızda pişman olmayacağınız cinsten bir oyun.

Startup Company Türkçe Yama

Startup Company TR Yama

Şifre: tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.