Steel Division 2 2019 türkçe yama, türkçe yamacı farkıyla karşınızda! Savaş ve strateji oyunu severler için harika bir oyun seçeneği olan Steel Division 2, ilk oyunu olan Steel Division: Normandy 44’ün yerini aratmayarak oyun severlere muhteşem bir tecrübe yaşatıyor. Sizde bu heyecanlı tecrübeyi yaşamak istiyorsanız Steel Division 2’yi sitemizden indirebilir ve %90 türkçe bir şekilde oynayabilirsiniz! Oyun incelememize göz atmayı da unutmayın! Keyifli oyunlar.

Steel Division 2 Türkçe Yaması Kurulum

Steel division 2 tr yamasını setup yolu ile kuracaksınız. Türkçe launcherle oyuna giriş yaptıktan sonra oyun türkçe haline gelecektir. Daha önce paylaştığımız türkçe yamalar ile kurulum mantığı aynıdır. Bu yüzden uzun uzadıya açıklamıyorum. Ayrıca kurulum yaparken antivirüsünüzün kapalı olması önerilmektedir. Herhangi bir problem ile karşılaşmamanız için.

Steel Division 2 Tr Oyun İncelemesi

Steel Division 2, 2. Dünya Savaşı sırasında doğu cephesinde geçen gerçek zamanlı bir strateji oyunudur. Steel Division 2, oynadığım diğer gerçek zamanlı stratejilere benzemiyor. Öncelikle oyun size birçok seçenek sunuyor. Kızıl Ordu ya da Eksen Güçleri Ordusundan savaşta kullanacağınız birliği oluşturmak için 600’e yakın asker seçebilir ve bir savaş grubu oluşturabilirsiniz. Yalnızca savaş grubunuza koyduğunuz birimler bir savaş sırasında alanlara dağıtılabilir ve sayıları sınırlıdır, bu nedenle stratejik dağıtım zafer kazanmada önemli bir faktördür. Oyunun başında, birimlerin konuşlandırılacağı bir dizi kaynağa sahipsiniz ve zaman geçtikçe daha fazla birimin konuşlandırılması için bir şekilde gelir elde ediyorsunuz. Steel Division 2, tek oyunculu, çok oyunculu ve işbirlikçi oyun modlarına sahip olacak şekilde ayarlanmıştır. Tek oyunculu modlar arasında kampanyalara ve çatışmalara katılıyorsunuz. Çoklu oyuncu seçeneğinde ise 20 oyuncu haritanın kontrolü için ona karşı on savaşırlar. İşbirlikçi Mod’da ise savaş grubu haritanın %75’ini kontrol eder ve dikenli tel, sığınaklar, çukurlar ve hendekler gibi savunma yapıları yerleştirip düşmanı yenmeye çalışırlar. 

Steel Division 2, oynanılan süre boyunca 1080p’de inanılmaz derecede sorunsuz çalışıyor. Yakınlaştırdığınızda gördüğünüz ayrıntı düzeyine şaşırabilirsiniz çünkü ne kadar yakınlaştırırsanız yakınlaştırın bir tank savaşını bu kadar net izleyebileceğinizi hayal etmemişsinizdir. Herhangi bir grafiksel sorun veya hata fark etmedim. Yakınlaştırdığınızda harika görünmeyen tek şey ise piyadelerin biraz bloklu görünme eğiliminde olmaları. Oyundaki araç görünümü ise oldukça iyi. 

Steel Division 2 Türkçe Yama Ufile İndirme Linki

Steel Division 2 TR Yama Mediafire İndirme Linki

Şifre: tryamaci

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.