Suzerain Türkçe oynanması gereken bir oyun. Oyunda sık sık akademik ingilizce ve siyasi terimler kullanılıyor. Suzerain türkçe yamayı kullanarak oyunu rahat şekilde anlayabilirsiniz. Bu sebeple oyuna başlamadan önce bu konuyu okumak istiyebilirsiniz. Önce biraz oyundan bahsedelim sonrasında da Suzerain Türkçe çeviri hakkında bilgilendirmelere geçelim.


Suzerain; hükümdar ya da yabancı bir devlet üzerinde söz sahibi olan devlet anlamlarına geliyor. Oyunun yapımında Türk yazılımcılarının da emeği var. Hatta oyun Nazım Hikmet’in bir sözüyle başlıyor.
Suzerian metin tabanlı bir oyun. Oyunun çizdiği sınırlar içerisinde ülkenizin iç ve dış siyaseti hakkında kararlar veriyorsunuz. Oyunun oldukça gelişmiş bir politik zekası var. Bu alanda oyun sıkıntısı çeken takipçilerimiz için oldukça tatmin edici bir seçenek olacak. Oyun içerisinde çok farklı dengeler var. Siz ülkenin başkanı olarak hem bu dengeleri korumaya çalışacaksınız hem de kendi ideallerinizi gerçekleştireceksiniz.
Suzerain Türkçe yama bu ekonomik bir buhrandan çıkan bu ülkenin yönetimini sizin için biraz da olsa kolaylaştıracak. Evet başına geçtiğiniz ülke ekonomik olarak çöküşte. Oyunda temel kıstas olan eyaletlerin mutluluğu da bu yüzden çok düşük. Başkan olarak sizden beklenen ekonomiyi geliştirmeniz ve halkı mutlu yaşatmanız.
Sizden beklenen bütün bu işler sadece metinler üzerinden yapılıyor. Oyunda gerçekten ülke yönetir gibi üst düzey bir ingilizce kullanılmış. Bu sebeple ileri düzey ingilizce bilmeyen insanların Suzerain Türkçe oynamaları tavsiye edilir.

Suzerain Türkçe Yama Nasıl Kurulur?

Yamanın kurulumu aşağıda yer almaktadır:

Suzerain Türkçe Çeviri Hakkında


Suzerain Türkçe çeviri, çeviri ekibimizin en çok vaktini alan çalışma oldu. Oyunun birçok yerinde akademik kelimeler ve siyasi terimler kullanılmış. Bu kısımları anlamlarını kaybetmetyecek şekilde çevirdik. Böyle oyunların dili, oyunun ruhudur. Biz de oyunun o siyasi ruhunu kaybetmemeye çalıştık. Dilimizdeki terimlerle birebir eşleştirmeler yaptık. Ana menü ve alt menüler tamamen çevrildi. Yani indireceğiniz Suzerain Türkçe yama ile oyun %100 türkçe oluyor. Oyun açılışlarında, bölge değişimlerinde, yüklemelerde çıkan ünlü isimlerin anlamlı sözleri de Suzerain Türkçe çeviri paketine dahil. Ve sitemizde daha önce paylaşılan bütün yama çalışmaları gibi Suzerain türkçe yama bedava olarak yayında.

Suzerain Türkçe Yama Sık Sorulan Sorular


Suzerain Türkçe yama kurulumu gerçekleştikten sonra karşılaşabileceğiniz sorunlar arasında Türkçe karakterlerin düzgün gözükmemesi var. Çok basit bir işlemle sorunu çözebilirsiniz. Oyunun ayarlar kısmından dil seçeneklerini buluyoruz. Suzerain türkçe yama ile oyuna gelmiş olan Türkçe seçeneğini seçip oynamaya o şekilde devam ediyoruz. Bu şekilde anlam karmaşasından ve kötü görüntüden de kurtulmuş oluyoruz. Bunun haricinde Suzerain Türkçe yama kurulumunda herhangi bir problem yaşayacağınız düşünmüyoruz. Fakat yaşadığınız sorun olursa ya da deneyiminizi bizimle paylaşmak isterseniz iletişim kısmından bizimle irtibat geçebilirsiniz.

Suzerain TR Yama İndirme Linki (Ufile)

Alternatif Link

Şifre: tryamaci

“Suzerain Türkçe Yama | Tüm Dosyalar Çevrildi – %95” hakkında 5 yorum

  1. keke eyvallah bu oyun normalde türk yapımı ama türkçe seçeneği yoktu. senin sayende oyunu anlayarak bitirdim. hakkını helal et

  2. çeviride bazı yerler de anlam karmaşası olmuş. yine oynanabiliyor ama tam olsa daha güzel olur. güncelleştirme gelecekmi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.