Teamfight Manager Türkçe yama kısa sürede hazırladığımız tek yama olabilir. Teamfight Manager, içeriği ve görünümüyle çerez bir oyun izlenimi verse de kendini oynatan bir oyun. Son zamanlarda oyun oynama alışkanlıklarınızdan sıkıldıysanız ve yeni bir şeyler arıyorsanız Teamfight Manager tam size göre. Biz de bu pek bilinmeyen oyunu sizler için hem inceledik hem de Teamfight Manager Türkçe yama dil desteğini hazırladık.

Teamfight Manager Türkçe Yama İndir

Teamfight Manager TR yama sayesinde oyunun içindeki kritik mekanikleri hemen çözebileceksiniz. Oyuncularınızın yetenek puanları maç kazanmak için kritik bir önem taşıyor. Oyuncularınızın gelişimlerini takip etmek de bir koç olarak size düşüyor. Dolayısıyla hangi hafta hangi oyuncunuza hangi antrenmanı yaptıracağınıza siz karar veriyorsunuz. Eğer oyuncularınıza yanlış pratikleri yaptırırsanız dünya şampiyonu olamayacağınızı garanti ederim. Fakat böyle bir hatayı sadece oyunun dilini bilmezseniz yapabilirsiniz. Teamfight Manager Türkçe yama indirip böylesi küçük olan ama büyük sorunlara yol açacak bir hatayı yapma ihtimalinden kurtulabilirsiniz.

teamfight manager türkçe yama

Oyuncu özellikleri, pratik menüsü ve oyuncularınızın favori karakterlerinin yer aldığı menüler Teamfight Manager TR yama ile dilimize çevriliyor. Fakat öncesinde de kısa ve güzel bir hikaye anlatılıyor bu hikaye rp yaparak oyun oynamayı sevenler için oyuna artı bir özellik katacaktır. Teamfight Manager Türkçe yama dil paketini indirerek oyun hikayesi Türkçeye çevirebilirsiniz.

Teamfight Manager turkce torrent indir

Teamfight Manager Nasıl Bir Oyun?

Teamfight Manager eskiden oynadığımız küçük oyunları andırıyor. Bu yönüyle oynarken nostaljik bir havaya giriyorsunuz. Fakat oyunun konusu son derece güncel bir olayı ele alıyor. Teamfight Manager’ da bir espor takımının koçluğunu yapıyoruz. Oyunun başında anlatılan hikayedeyse çok başarılı bir espor oyuncusu olduğumuzu ve 10 senelik kariyerimizde bir kere bile dünya şampiyonluğunu başka takıma kaptırmadığımızı öğreniyoruz. Fakat koçluğa başlarken kendimize bir challenge koyuyoruz. Acaba gerçekten yetenekli miydik yoksa şanslı mıydık? İçimizi yiyip bitiren bu soruya cevap verebilmek adına en kötü espor takımını çalıştırmaya karar veriyoruz.

Oyuna başlarken takımımızın adına biz karar veriyoruz. Koç olarak istediğimiz adı da aldıktan sonra pek çeşidin olmadığı avatar yaratma ekranında nasıl görüneceğimize karar veriyoruz. Son olarak da takım logomuzu seçip maceraya başlıyoruz.

teamfight manager türkçe dil dosyaları yaması

Teamfight Manager her ne kadar küçük ve çerezlik bir oyun gibi gözükse de oyunun mekanikleri çok önemli. Koç olarak vereceğiniz yanlış bir karar sizi şampiyonluktan edebilir. Ki en az bir şampiyonluk kaçıracaksınız da. Çünkü oyun gerçekten düşündüğünüz kadar kolay değil. Teamfight Manager TR yama indirin ve kaybetme olasılığınızı en aza indirin.

Kurulum aşaması:

Teamfight Manager TR Yama Link1

TR Yama Link2 (Alternatif)

Şifre: tryama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.