The Colonists’in Türkçe çevirisi için 4 kişi 1 ay boyunca yoğun mesai harcadı. Oyunun dil dosyalarında çok fazla satır bulunmamasına rağmen dosyaları açarken meydana gelen bir hata bizi epeyce uğraştırdı. Bu hatayı çözdükten sonra The Colonists Türkçe yamasını tamamlamak yalnızca 1 ayımızı aldı. Umarım çeviriden memnun kalırsınız. Eğer Türkçe yamamızı beğenirseniz güzel yorumlarınızı bekliyoruz.

The Colonists Türkçe Yama Bilgilendirme:

  • Yama versiyonu v11
  • Yamanın geçerli olduğu oyun sürümleri: GOG, Steam, Xbox
  • Not: The Colonist’in crackli versiyonunda denenmemiştir. Fakat oyunun son sürümüne ait bir korsan versiyon kullanıyorsanız Türkçe yama muhtemelen çalışacaktır.
  • Yamanın sorunsuz çalışmasını istiyorsanız Directx 9.0 veya üstü bir sürüm kullanın.

Kurulum aşaması 5 dakika kadar sürebiliyor. Eğer yamayı kurarken yükleme çubuğu ilerlemezse endişelenmeyin. Setup dosyasında garip bir hata var. Yükleme çubuğu ilerlemese bile The Colonist Türkçe yamayı kuracaktır. Zaten kurulum bittikten sonra yüklemenin bittiğine dair bir mesajla karşılacaksınız.

TheColonist_TRGiris isimli kısayolu kullanarak oyuna giriş yapın. Oyunun kendi kısayolundan da girebilirsiniz fakat bu launcher ile giriş yaparsanız bizler yamanın verdiği hata mesajlarını görebiliyoruz ve sonraki sürümlerde bu hata kodlarını fixliyoruz.

The Colonists Oyunu Hakkında Kısa Bir Bakış:

The Colonist oyunu size uzaya gitme ve bir koloni kurma fırsatı sunar. Oyunun amacı, gezegeninizdeki kaynakları yöneterek ve insanları yöneterek güçlü ve başarılı bir koloni kurmaktır. Oyun, uzay çağında geçer ve size farklı gezegenlere yerleşme fırsatı sunar.

Oyun sırasında, oyuncunun koloni için kaynakları toplaması, yapıları inşa etmesi, insanları yönetmesi, çeşitli görevler yapması ve düşmanlarla savaşması gerekmektedir. Oyun, çok sayıda faktör tarafından yönlendirilir ve oyuncunun stratejik düşünce, planlama ve yönetim becerilerini kullanması gerekir.

“The Colonist,” gerçekçi grafikler, eşsiz müzikler ve içeriğiyle çok etkileyici bir oyundur. Ayrıca, oyun, yapılabilecek çok sayıda seçenek ve çeşitli yollar sunar, bu nedenle her seferinde farklı bir tecrübe yaşanmasına olanak tanır.

Sonuç olarak, “The Colonist,” uzaya gitme ve bir koloni kurma hayallerini gerçekleştirmek isteyen herkes için harika bir seçimdir.

Şifre: tryama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.