The Immortal Mayor Türkçe yama dini açıdan biraz bizleri biraz zorladı. Oldukça ilginç bir konusu olan bu şehir kurma ve yönetme oyununda bir tanrıyı oynuyoruz. Bizi son derece etkileyen bu oyunu sizler için çevirdik.

The Immortal Mayor TR Yama Neleri Kapsıyor?

The Immortal Mayor TR yama paketini hazırlamak oldukça vaktimizi aldı. İçerisinde çok detay ve parametre barındıran bu oyunu yaklaşık %80 oranında Türkçeye çevirdik. Bu da oyunu anlamanızı ve hızlıca öğrenmenizi sağlamaya yetecek bir oran.


Özellikle kaynak yönetimi çok önemli. Her kaynak şehriniz ve dininiz için çok önemli. Bu kaynaklar karmaşık bir mekanikle bir birine bağlı. Bu parametreleri çözmek biraz vakit alabilir. Fakat The Immortal Mayor Türkçe yama indirerek kaynak açıklamalarını ve bu kaynakların neleri etkilediğini Türkçe olarak okuyabilirsiniz.
Bu oyunu İngilizceden Türkçeye çevirmek kolay olmadı. Ekibimiz çeviri sırasında birçok zorlukla karşılaştı.

Ekibimizin The Immortal Mayor TR yama paketini karşılaştığı en büyük zorluklardan biri farklı platformlar için yerelleştirmeyi doğru yapmaktı. Mobil cihazlarda veya tabletlerde oynamanın daha kolay olması için bu oyun için metin boyutunu, yazı tipini, karakter düzenini farklı platformlarda uyarlamamız gerekiyordu. Bu, ekibimizin daha önce hiç yapmadığı bir şeydi ve bizim için birçok zorluk yarattı.

Çeviri sırasında karşılaştığımız bir diğer zorluk da Türkçe’de karşılığı olmayan bazı İngilizce kelimeleri Türkçe’de nasıl kullanacağımızı bulmaktı. Örneğin, “topluluk” kelimesinin Türkçe karşılığı yok ama biz buna “rehberlik” olarak tercüme edilen “rehberlik”i kullanarak bir yol bulmayı başardık.

The Immortal Mayor Oyun İncelemesi

Immortal Mayor harika bir şehir kurma oyunudur. Şehrinizin Tanrısı olun ve kaynaklarınızı yönetirken tarikatınızı büyütün. Yol boyunca, bölgenin ve halkının tarihini ortaya çıkaracaksınız. Bu oyun, onu son yıllardaki en iyi şehir kurucularından biri yapan benzersiz bir oyun mekaniğine sahip.


Şehrinizin belediye başkanı olarak kaynakları yönetmek, nüfusunuzu artırmak ve topraklarınızın tarihini ortaya çıkarmakla görevlendirileceksiniz. Şehrinizin gelişmesini sağlamak için tamamlamanız gereken çeşitli farklı görevler ile Immortal Mayor, oyunculara yapacak çok şey vaad ediyor.

The Immortal Mayor TR Yama Nasıl Kurulur?

The Immortal Mayor Türkçe Yama İndir

Rar şifresi: tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.