Sevgili turkceyamaci.com ailesi, umarız hepiniz sağlıklı günler geçiriyorsunuzdur ve evlerinizdesinizdir. Bu zor günleri biraz da olsa hafifletmek ve sizler için eğlenceli hale getirmek için bizler de durmadan çalışıyoruz. Çıkalı çok da olmayan The Political Machine 2020 Türkçe Yamayı da sıkı çalışmalarımız sonucunda bitirdik. Gördüğümüz kadarıyla The Political Machine 2020 TR yamayı sizler için ilk yapan biziz. Günlük hayatın yavaşlamasından dolayı bizler de kendimizi evlere kapattık ve durmadan çalışıyoruz. Bu nedenle TR yamayı yapmak zorlu ama kısa bir süreçti. Eğer uzun zamandır beklediğiniz ama bir türlü TR yaması çıkmayan oyunlar varsa, yorumlarda bahsedebilirsiniz. Ekibimiz sürekli araştırsa da, gözümüzden kaçan oyunlar olabiliyor. The Political Machine 2020 Türkçe yama ile sizlere keyifli oyunlar dileriz.

Kurulum:

The Political Machine 2020 Türkçe Yama Ve Oyun İncelemesi

Yepyeni bir politik strateji oyun incelemesi ile karşınızdayız. Öncelikle şunu söylemeliyiz ki oyundaki adayların çizgi film karakterleri gibi yaratılması sakın sizde bir önyargı oluşturmasın. The Political Machine 2020’ın bu yüzü oyuna eğlenceli bir hava katıyor çünkü. Balon kafalı adayları ve komik aday isimleri ile oyunun gerçekten mizahı bir tarafı var.  Bütün bunlara rağmen, The Political Machine 2020 oyun ve kurulumuyla, seçimlerin ilerlemesiyle gerçekçi yönünü de ortaya koyuyor.

Karakterler

Seçtiğiniz adayların birbirinden farklı özellikleri var. Medyada görünen yüzleri,  dayanıklılık, karakterleri gibi seçmenlerin dikkat ettiği özellikleri yönetmelisiniz. Eğer iki büyük partideki adaylar sizin için yeterli değilse, kendi adayınızı yaratabilirsiniz. Duruşlarından ideolojilerine kadar birçok konuyla ilgilenebiliyorsunuz ve bu konudaki seçeneklerinizde çok çeşitli. Oyunda muhafazakarlıktan liberalizme kadar ideolojiler mevcut hatta sosyalizm ve faşizmin birleşmiş hali bile var.

Partiler

Oyunda iyi iş çıkarılmış bir diğer alan ise parti sınırları. Örneğin, Demokrat ve Cumhuriyetçilerin belli eyaletlerde sınırları var. Cumhuriyetçiler Batı ve Kuzey Doğu yakasından çok Güneyde ve Orta Batı’da yer edinmişler. Oyundaki seçim stratejileri de The Political Machine 2020’yi iyi bir strateji oyunu yapan özelliklerden biri. Uyguladığınız seçim stratejilerine göre hangi eyaletten ne kadar oy alabileceğinizi hesaplıyor ve buna göre hareket ediyorsunuz. Yeni bir parti kuramıyorsunuz ama elinizdeki partiyle çok iyi işler ortaya koyabiliyorsunuz.

Oynayış

Oyunda, para oy, dayanıklılık, doğru çalışma arkadaşları seçme hatta başkan olma yolunda belirlediğiniz stratejiye kadar birçok alanı yönetmeniz gerekiyor. Oyunun zorluk seviyesini, süresini ve para kaynaklarınızı da ayarlayabiliyorsunuz. Gerçek seçimler gibi, her eyalet size belirli sayıda oy veriyor. Başkan olmak için bu sayıdaki oyları da kazanmanız gerekiyor. Oyunun normal süresi 24 hafta ama siz bunu uzatabiliyorsunuz. Bu haftanın sonunda bütün eyaletler oy kullanıyor. Haftalar boyunca kazandığınız destek, burada sonuçlanıyor.

Sonuç olarak, politika ve strateji oyunlarını seviyorsanız bu oyun tam size göre diyebiliriz. Amerikan başkanı olmaya giden bu yolda eğleneceğinizden şüphemiz yok.

The Political Machine 2020 TR Yama Linki

The Political Machine Siyaset Oyunu Türkçe Yama Link2

Şifre: tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.