İnşa etme oyunlarına yeni bir soluk getiren The Universim oyununun 2019 türkçe yaması bugünden itibaren sizlerle! Size koca bir dünya inşa etme imkanı veren The Universim’i en iyi şekilde oynayabilmeniz için olabildiğince çabuk bir şekilde türkçe yamasını hazırladık. Oyun şuan %90 türkçe oynanabiliyor. Sizde The Universim’i türkçe yama ile oynamak istiyorsanız aşağıdaki linkten yamayı indirebilir ve aşağıda bulunan kurulum sırası ile oyunu bilgisayarınıza kurabilirsiniz. The Universim’i merak ediyorsanız aşağıdaki oyun incelememize göz atın!

The Universim Türkçe Yama Kurulum Kısmı

The Universim türkçe yama kurulumu diğer yama kurulumlarımızla aynıdır. Aşağıdaki linki indirdikten sonra rar dosyasını açın ve üzerine tıklayarak kurulumu başlatın. Oyunun dilini türkçe yapmayı unutmayın.

The Universim Oyun İncelemesi

Kabul edelim ki simülasyon oyunlarını oynamamızın en önemli nedenlerinden biri oyunun kontrolünün bizim elimizde olması. Kimisinde bir çiftlik kuruyoruz, kimisinde bir şehir inşa ediyoruz ve her defasında daha fazlasını yapmak istiyoruz. The Universim bize bu aradığımız imkanı sunuyor. The Universim’de bir şehir, çiftlik ya da ülke değil içinde onlarca farklı habitat inşa edebileceğiniz yepyeni bir dünya kuruyorsunuz. The Universim, başlangıçta size bir gezegen şeklinde bir kaya yığını, mineral ve gaz veriyor. Bu kütle yığını, yaşamı desteklemek için gerekli tüm kozmik unsurları içermediği için ilk başlarda bir anlam ifade etmiyor. Burayı yaşanılır bir hale getirecek olan sizsiniz.

Bir insansı tür olan ‘’Nuggets’’ besin zincirinin en tepesindeki yerini alıyor ve oyunun ilerleyen seviyelerinde bu insanlardan farklı ırklar oluştuğunu da görebiliyorsunuz. İnsanlarınızın sağlıklı olması sizin için en önemli unsur. Barbarik taş devri ile başlayan ve parlak bir uzay çağına geçmek için çabalayan insanlarınıza rehberlik edin ve uzun süre hayatta kalmaları için yeni teknolojiler araştırın. Onlara ateş, yeni kıyafetler hatta iletişim kurmalarını istiyorsanız yeni bir dil bile verebilirsiniz. İnsanlarınız geliştikçe yeni şehirler oluşturacak ve bu şehirleri dolduracaklardır. Yaşamlarının farklı aşamalarındaki insanlarınız çeşitli verimlilik seviyelerinde çalışacak. Örneğin, kadınlar hamileyken daha yavaş bir hızda çalışmaya devam edecekler. İsterseniz onları daha fazla çalışmaları için zorlayabilirsiniz ama bu onlarla olan ilişkinizi tehlikeye sokabilir.

Doğal felaketlerle uğraşmak dışında şehirler arasında çıkan problemlerle uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Müdahale etmek, kargaşayı durdurmak ya da en güçlü olanın kazanmasına izin vermek, hepsi sizin ellerinizde.

İndirme Linki 1

İndirme Linki 2

Şifre: tr

“The Universim Türkçe Yama (%100 Çeviri) -Yayında” hakkında 1 yorum

  1. merhaba arkadaşım, bu yama için öncelikle çok teşekkür ediyorum ellerine sağlık. benim ufak bir sıkıntım var. universim oynarken bu yamayı kurdum fakat türkçe karakterler gözükmüyor, türkçe karakterler yerine doalr işareti felan var. Nasıl düzeltebilirim acaba=

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.