Through the Ages başarılı bir Civilization uyarlamasıdır. Masa oyunları arasında oldukça popüler olan bu oyun pc sürümünde de Türkçe dil desteği yok. Fakat oyunun meraklıları için Through the Ages TR yama paketi tarafımızca hazırlanmıştır.

Through the Ages’ de temel amacımız bir medeniyet yaratmak. Küçük bir kabileden devasa toplum yaratmak Through the Ages oyuncusunun en büyük sorumluluğu. Bunu yaparken tabiki dikkat ve takip etmeniz gereken derin bir algoritma var. İngilizce bilmeden oyunu oynayabilmeniz pek mümkün değil.

Özellikle kaynak yönetimi oyunda kritik öneme sahip. Attığınız her adım kaynaklarınızı eksiltiyor. Bu sebeple gereksiz hamleler yapmamak çok önemli. O an toplumun ihtiyaçlarını analiz etmeniz ve ona göre adımlar atmanız gerekiyor. Bu analizleri ve oyun okumalarını Through the Ages Türkçe yama ile ana dilinizde yapabilirsiniz.
İşiniz kolay olmayacak. Oyun sizden çadırlarda yaşayan bir toplumdan devasa şehirler yaratmanızı bekliyor. Geleceği kestirmeli geçmişden ders almalısınız. Oyun içindeki hamlelerinizi iki kere düşünürek gerçekleştirin. Daha önce attığınız adımların sonuçlarını iyi analiz edin.

Through the Ages Türkçe Yama

Through the Ages TR yama oyunun her sürümüyle uyumlu çalışır. Yamalarda sık sık karşılaştığınız problemlerden biri olan yama sonrası oyunun açılmaması sorununu bizim yamalarımızda yaşamayacaksınız. İndireceğiniz dil paketi oyunu yüzde doksan oranında dilimize çeviriyor. Ana menü ve alt menüler başta olmak üzere ilerleyişinizi etkileyecek her kelime Tükçeye çevrildi. Kaynaklar menüsü ve toplum analizi yapabileceğiniz bölümler üzerine ekstra mesai harcadık.
Yeni bir medeniyet yaratma yolunda en büyük destekçiniz olan oyun içindeki danışmanınızın tavsiyeleri çok çok önemli. Bu tavsiyeler kimi zaman toplumla kimi zaman medeniyetle kimi zaman da verdiğiniz kararlarla ilgili oluyor. Through the Ages’ da ilerlemek istiyorsanız bu danışmanın tavsiyelerini iyi kavramalı ve dikkate almalısınız. Through the Ages Türkçe yama danışman tavsiyelerinin de tümünü dilimize çevirir.

Through the Ages Türkçe Yama Çalışıyor mu?

Yukarda da belirttiğimiz gibi yamalarımız oyunların her sürümüyle uyumlu çalışacak şekilde hazırlanıyor. Fakat zaman zaman takipçilerimizden yamanın çalışmadığına dair geri dönüşler alabiliyoruz. Bu durum yamadan kaynaklı olabildiği gibi sizlerin sisteminden kaynaklı da olabilir.
Öncelikle Through the Ages TR yama üçüncü parti bir yazılım olduğu için bazı virüs programları dil paketlerini virüs olarak algılayabilir. Dolayısıyla sisteminizde virüs programı aktifken dil paketlerinin kurulumunu yapamayabilirsiniz. Bunu aşmak için aktif virüs programınızı kısa bir süreliğine devre dışı bırakmanız gerekebilir. Fakat buher sistem ve program için geçerli değildir. Yamalarımız temiz olduğu için çoğu virüs programı bizim paketlerimizi virüs olarak algılamıyor.

Şifre: tryama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.