Trader Life Simulator türkçe yama size bıktığınız monoton hayattan kurtulma fırsatı veriyor. Ama bunu size yine monoton bir hayat sunarak yapıyor. Yeni taşındığınız şehirde size ait olan bir marketi işletmeye ve dükkanınızı büyütmeye çalışıyorsunuz. Trader Life Simulator’ ün oyun başlangıcı her şeyi özetliyor aslında. Bomboş bir evde sabahın erken saatlerinde gözümüzü açıyoruz. Beş parasız sayılırız. Sadece dükkana yeni malzemeler almaya yetecek kadar paramız var. İşte bu yeni şehirde yaşam mücadelemiz başlıyor. Oyunu tüm hatlarıyla incelemeden önce biraz oynanıştan bahsedelim.

Trader Life Simulator Türkçe Yamayı Kurmak

Trader Life Simulator oyuncuya pek kolaylık sağlamıyor. Menüden dükkana girip ihtiyacınız olan malzelemelere tıklayıp satın alamıyorsunuz. Arabanıza atlayıp dükkana bizzat gitmelisiniz. Yeni ürünlerle dükkana gelince ürünler otomatik yerleşmiyor. Sizin ürünlerin koliden çıkartıp raflara dizmeniz gerekiyor. Bu yönüyle her oyuncuya hitap eden bir oyun olduğu pek söylenemez. Ama gerçekçi simülasyon oyunu sevenler için türünün en iyi örneklerinde biri niteliğinde. Trader Life Simulator içerisinde çok farklı unsurlar var. Bu unsurları tek tek anlatmaya çalışacağım. Fakat şunu en başta belirtmek istiyorum; Böylesi bir oyundan keyif almak için oyunu anlayabildiğiniz bir dilde oynamalısınız. Oyunun desteklediği dillerden bir tanesini bilmiyorsanız mutlaka Trader Life Simulator Türkçe yama indirin.

Trader Life Simulator Türkçe Dil Dosyaları


Trader Life Simulator TR yama kısa sürede güzel iş çıkarttığımız projelerden biri oldu. Bu kadar hızlı hazırlanabilmesinin en büyük sebebi tabi ki de oyunda diaoloğun yok denecek kadar az olması. Burdan arttırdığımız zamanı mevcut seçenekleri daha iyi çevirebilmek için kullandık. Trader Life Simulator Türkçe yama oyunu %90 oranında Türkçeleştiriyor. Trader Life Simulator ana menüsü ve yan menülerin tamamı çevrildi. Oyundaki satış ürünlerinin tümü Türkçeleştirildi. Bu özellik, taşındığınız yeni şehirde emin olun çok işinize yarayacak. Araba seçeneklerinin tümü, mobilyacı, marangoz vb dükkanlarda satılan ürünlerin tümü çevrildi. Ayrıca Trader Life Simulator bankasındaki kredi ve geri ödeme seçenekleri de Trader Life Simulator Türkçe yama ile tamamen çevrildi.

Trader Life Simulator: Dükkan
Trader Life Simulator TR yama dükkanınızı büyütmenizde en çok işinize yarayacak araç olacak. Sabah uyanıp arabanızla dükkanınıza gittiğinizde tıpkı evinizdeki gibi bir durumla karşılaşıyorsunuz. Dükkan bomboş. İlk iş; Dükkana raf almak. Marketinize yakın raf satan bir dükkan var yürüyerek bu dükkana ulaşabilir ve raflarınızı alabilirsiniz. Sıra geldi bu rafları doldurmaya. Hemen arabaya atlayıp şehrin biraz dışındaki toptancıya gidin. Aldığınız şeyin ne olduğuna iyi bakın. Öncelikle temel ihtiyaçları karşılayacak ürünler almaya çalışın. Neyin ne olduğunu kesin olarak anlayabilmek için Trader Life Simulator Türkçe yama kurmanız yeterli olacaktır. Toptancıdan döndükten sonra emekçi bir mülk sahibi olduğunuz için ürünleri çalışanınız değil siz dizmelisiniz. Bu iş biraz vakit alıyor.
Oyunun en kritik noktalarından biri pratik bir özellik. Dükkanda olmadığınız anlarda bile oyundaki akıllı telefonunuz ve dükkana kurduğunuz sistem sayesinde satılan ürünlerden anında haberdar oluyorsunuz. Eğer bir müşteri ihtiyacı olan ürünü marketinizde bulamadıysa bu dükkanınızı büyütme yolunda olumsuz bir izlenim oluşturacaktır. Bu bilgileri takip ederek tükenen ürünlerin stoklarını derhal yenilemelisiniz. Hatta istikrarlı bir büyüme için günlük mal sayımları yapabilirsiniz.


Trader Life Simulator: Banka
Oyunda en işlevsel dükkanlardan biri. Eğer şehirde hızlıca yükselmek, dükkanımı hızlıca büyütmek istiyorum diyorsanız bir bankaya uğramanızı tavsiye ederim. Bankaya borçlanarak yüklü miktarda kredi çekebilirsiniz. Ama unutmayın borcunuzu ödeyemezseniz yolun sonunda dükkanınızdan da olabilirsiniz.


Trader Life Simulator: Araba
Trader Life Simulator Türkçe yama kullanarak arabanızın bakımlarını rahatça yaptırabilirsiniz. Bu bakımlar son derece önemli. Arabaya yaklaştığınızda çıkan seçeneler arasından arabanın güncel durumuna ulaşabilirsiniz. Burdaki verilerden daha elle tutulur şeyler anlamak için Trader Life Simulator Türkçe oyna.

Trader Life Simulator Türkçe Yama Link1

Trader Life Simulator Türkçe Yama İndirme Link2

Şifre: tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.