X4: Foundations Türkçe yama ile yeni bir uzay macerasına hazır olun. Son zamanlarda paylaştığımız uzay simülasyonu oyunları bu türe olan ilgiyi arttırdı. Bu türün en önemli serilerinden birinin son oyununu paylaşmazsak olmazdı. X4: Foundations gerek grafikleri gerekse oynanışıyla uzay simülasyonlarının babası sayılabilir. Hal böyleyken X4: Foundations Türkçe yama paketini biz hazırlamasak olmazdı. Hem oyuna yabancı olanlar için bir inceleme yazdık hem de X4: Foundations TR yama için bir kılavuz hazırladık.

X4: Foundations Türkçe Yama İle Uzay Macerasına Hazır Olun!

X4: Foundations, diğer uzay simülasyonlarının oyun mantığından çok da uzak değil. Sınırsız bir evrende sonsuz bir macera bu oyunda da sizleri bekliyor. Fakat X4: Foundations’ ın oyun mekanikleri oldukça özgün ve sizi şaşırtabilir. Bu şoku yaşamamak için tek yapmanız gereken X4: Foundations TR yama indirmek.
X4: Foundations yapımcıları oyuncuya kendini rahat hissettiği bir kontrol sistemi kurmaya çalışmış. Bu doğrultuda gemiyi kontrol edebilmek için birkaç farklı kontrol sistemi eklenmiş. Oyunun başındaki eğiticilerde bu sistemleri deneyip istediğiniz kontrol türünü seçebilirsiniz. Fakat bu eğitimleri bilmediğiniz bir dilde almaya çalışırsanız herhangi bir kontrol sisteminin nasıl çalıştığını anlayamazsınız. Eğiticileri X4: Foundations TR yama indirerek dilimize çevirebilirsiniz.

Evren de herkes sizin gibi iyi niyetli olmuyor. Madenlerinizi toplamış ana gemiye dönerken uzay korsanları ya da düşmanlarınızla karşılaşabilirsiniz. Böyle bir durumda hızlı düşünmeli ve hızlı karar vermelisiniz. Ama hızlı karar verebilseniz de savaş mekaniklerine hakim olmalısınız. Oyunun tutorial bölümlerinde bu konu üzerinde uzun uzun duruluyor. Bu eğitici bölümü Türkçe yapmanın yolu çok basit. Hemen X4: Foundations Türkçe yama indirin ve savaş mekaniklerini anında çözün.

Bu oyunun tek eksi yanı ara yüzünün biraz karmaşık olması. Ama bu durum uzay simülasyonlarının ortak eksisi. X4: Foundations ana menüsündeyken bile nereye tıklayacağınızı şaşırabilirsiniz. Özellikle bu gibi oyunlara yabancı oyuncular için X4: Foundations ana menüsü tam bir kaos olabilir. Oyun başında tutorial bölümlerinin yer aldığı menü bile X4: Foundations’ ı henüz her şeyin başında bırakmanıza yol açabilir. Ama bu kadar erken vazgeçmenize gerek yok. X4: Foundations TR yama indirerek bütün menüleri ve alt menüleri dilimize çevirebilirsiniz.

X4: Foundations TR Yama ve Bazı İpuçları

X4: Foundations için yapılan en geniş evrene sahip oyun deniyor. Bunu test edecek kadar oyunu oynayamadık fakat oynadığımız kadarıyla son derece geniş bir everene sahip diyebiliriz. Kendinize bu sonsuz evrende basit bir hayat da kurabilirsiniz her şeyin başına geçmeye de çalışabilirsiniz. Evrenin en zengin insanı da olabilirsiniz sıradan bir madenci de. Oyun size yaşamak istediğiniz hayatı yaşama fırsatı sunuyor. Fakat bu demek değil ki amaçlarınıza kolayca ulaşıyorsunuz.

X4: Foundations’ da gerçekten güçlü düşmanlar ve uzay korsanları var. Dolayısıyla nasıl bir yol izleyeceğiniz farketmeksizin savunmaya önem vermelisiniz. Zira korsanlar ve düşmanlar kolay lokmaları asla sofrada bırakmaz. Bu da basit bir hayatı bile yaşanmaz kılar.

X4: Foundations TR Yama Detaylı Kurulum Rehberi

Rar şifre: tryama

X4: Foundations Türkçe Yama İndir

X4: Foundations Türkçe Yama İndir Alternatif

Not: Yama Ocak 2023 tarihiyle birlikte güncellenmiş ve oyunun en son versiyonuyla uyumlu hale getirilmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.